bu da mı tesadüftür diye sorulası gerçektir.

bütün akpli sürüngenler savunuyor demiyorum alınmasın ama nihat doğanın akpli olduğu gerçektir. ve bir çok akpli savunanları da görüyorum görüyoruz.
Fakat ne gariptir ki tecavüzcü, ülkücü çıkmıştır.
genelde eğitimsiz kesimin akp'li olmasındandır. chp'de de , mhp'de de , hdp'de de bu tiplerden yeterince bulunur, ne yazık ki.

edit: yok mu sanıyordunuz bu kadar saf olmayın. eğitimsiz kesimin genelde akp'li olduğu kısmı da sonuna kadar doğrudur.
görsel
Her olayı hükümete yükleyen insanların iddiasıdır. Yada heyezanıdır mı deseydim.
tecavüz, vahşet, cinayet bir arada, bu düşüncenin bile insan kavramını sorgulattığı bir ortamda;
''amerika'da da 2 dakikada bir kadına tecavüz oluyor'' beyanatı verecek kadar şuursuz dişi aktrollün insanda oluşturduğu düşünce...
akp li insan mi önce bunu bir tartışin.
mesela ben hafta sonlari akpli beslemek için fatihe gidip makarna serpiyorum parklara hayvancagizlar yesin diye.
Tayyip bile zevk aldıgımızı dusunuyor.. Biri oldu yasasın akp yi elestirecegimiz bi sey cıktı diyormusuz.

Lan nereniz dogru ki sizi elestirmek icin bir bahane bulalım. Bizim canımız yanıyor kalkmıs ne diyor ?!?
Bütün akp li sürüngenler savunuyor demiyorum alınmasın.

Bak bak zihniyetini siktiğimine bak. Yok böylesinün zihniyetine tecavüz edeceksin adın çıkacak amk.
Böylesi kımı zararlıları oldukça kendi gibi düşünmeyene sürüngen diyen zihniyet oldukça bu parti daha çok yüzde 50 alır.

Bir itin yaptığını tüm oluşuma mal edecek kadar amcıkağızlı bunlar.
her akp'linin tecavüzü savunması değil, bütün savunucuların akp'li olması iddiasını gayet iyi dile dökmüş iddia. gidin cümlede anlam ve kümeler çalışın lan, ne mal bu sözlüklü akpliler.