bugün

"Kadının beyanı esastır,bir kadın/kız durduk yere yalan söylemez diyenlerin okuması gereken haberdir. Bir genç yitip gitti.

Bunu ifade ettik diye de tacizcileri aklamiyoruz. Sadece suçlu ilan etmeden önce çok ciddi ve objektif bir arastirma-sorusturma yapilsin diyoruz.
Kezban kurbanıdır. Kezbanların her dediğine inanmamak lazım. iftirayı atan kezban rahat rahat yaşamaya devam ediyor.
belki bu haber asparagasdır fakat bu bazı gerçekleri değiştirmiyor..
sokakta yürürken bir kadın yanına gelse, oynaşsa, sonra da sen bir şey yapmadığın halde "yardıım ediiin bu adam bana tecavüz ediyor" diye bağırsa..
kimse seni anlayıp dinlemeden,
cesedin çıkar.
k*dın lütfen.
Asparagas değil.. Bu adam halk kahramanı olmuştu zamanında...
Hani Sule Cet’e iftiralar atip durdunuz ya, istisnalar kaideyi bozmaz diyelim o halde.

“Baba; Bebeğin babası olmasa dahi bu çocuğun kızıma tecavüz ettiğini biliyorum." iddiasında bulundu.

Mahkeme başkanının, "Nereden biliyorsun?" diye sorması üzerine Emrah B, "Yapmamış insan 'bir şey yapmadım' demez mi?" diye cevap verdi.

Babasının yengesinin yeğeni M.Ç. tarafından hamile bırakıldığını ileri süren F.B, "Öldürülen Muhammet ile cinsel ilişkiye de girmedim" dedi.

Mahkeme başkanının, "Daha önce bunları neden söylemedin?" diye sorması üzerine F.B, "Babamdan korktuğumdan dolayı söylemedim. M.Ç'ye bir şey olur, 'babam bir şey yapar' diye korktum. O yüzden Muhammet Reşit'in ismini vermek zorunda kaldım. Onunla 3 ay arkadaşlığımız oldu. Özür dilerim, pişmanım" ifadesini kullandı.”

Yani olay duzgun cocuk yetistirmekle alakali.

Korkuyla buyutulen kizlar, hadi oglum pipini amcana goster denilen erkek cocuklari yuzunden bu halde oldugumuzu unutmayin.
Hic oyle sucu erkek cocuklarinin pipi gostermesine baglamayin.bunlar nasil akil yürütmeler ya. Kizin yalan söylemesini bile erkek cocuklarinin amcalara pipi gostermesine baglamis.

Sen akıl fikir ver.

Edit: kiz akrabasindan hamile kaliyor ve sucu olmayan birini sucluyor. Tüm olay bu.
farkındaysanız sosyal medyada sokakta zincirinden boşanmış gibi havlayan söven saldıran kadınlar karşısında elini bile kıpırdatmadan kendini savunmak durumunda kalan bir sürü adam videosu dolaşıyor.

neden mi? çünkü bu dinci yobaz kadın düşmanı hükümetin çıkardığı ve kadının beyanı esas alan kanunlar yüzünden, bana laf attı, götüme şaplak attı dese atmadığını ispat edene kadar 3 ay hapiste kalıyor.

bir tarafı yaparken 3 tarafı bozuyor dengesizler.