bugün

inanmak istemediğim haber.
Söylenicek bir söz bulamıyorum ırkı dini ne farkeder insanlık suçu değilmi ?
(bkz: suudi)
Insanliktan nasibini almamis serefsizin yaptigi serefsizlik. Birde adamim diye dolasir bunlar. Dilerim hapishane tuvaletinde geberir.
suudi arabistan'ın adaletine kalkınmasına sövdürten suudidir.
götüne beyzbol sopası sokulup bastırarak ağzından çıkarılmalıdır.
Dünyanın en zavallı, en ahlaksız ırkıdır araplar. ırkçılığa sonuna kadar karşı olan bana da bunu hissettirdiler ya, daha ne diyeyim.
kendisinin de aynı şekilde tecavüz edilerek öldürülmesi gereken mahluk. böyle bir canlıya insan diyemedim, hayvan hiç diyemedim.
mesele arap olması değil insan olmaması.
Hırsız eliyle çaldı elini keseceksin. O da şeyiyle şey etti, şeyini keseceksin. Asıl ve yerinde cezayı elbet Allah verecek ama başkalarını sakındırmak için çok ağır olmalı ceza.
Bir de vaizmiş. Ne günlere kaldık yahu.
Büyük ihtimalle yalan olan haber.

Bu tarz haberler bir kaynaktan servis edilir. Kimse de böyle bir haberi araştıracak kaynağa sahip olmadığı için yutturulur gider.
tek kelime ile hayvandır. nasıl yapabilir ki böyle bir şeyi anlamak mümkün değil. böyle kişileri insan olarak değerlendirmemek ve insan haklarından mahrum bırakmak bence en doğrusu olurdu.
asıl korkunç olan ise zinadan da beter olayda ensest var ve ceza hapis ve kırbaçla örtülüyor. oysa direkt idam cezası. peki neden verilemiyor. tabi ki kanunlar güçlüye işlemiyor. yahu suudi prens yanındaki adamı öldürdü ingiltere'de adamlar herifi ingiltereden alıp serbest bıraktılar.
bu başlıktaki "suudi" kelimesi ağır ırkçılık içeriyor. lakin o kadar gerizekalıdır ki bu insanlar "ırkçılık yapıyorsun" diye uyardığında "ff ne ırkçılığı be slk" şeklinde tepki verirler.

amına kodumun salağı 5 yaşındaki kıza tecavüz edip öldürmenin ırkı mı var. sonuna suudi yazmak yerine hayvan yazsaydın mesela. şerefsiz yazsaydın mesela. suudi neden?

o zaman ben de "yılbaşı için türkiye'ye gelen turiste tecavüz edip öldüren türk" diye bir başlık açayım. oldu mu? illa bunu söyleteceksiniz. * *

neyse dostlar. kimseye beyin takamıyoruz. bu yüzden çaresisiz bu konuda.
suudi bir adamın yaptığı bir olayda neden "suudi diyonuz olm, hamuağa goyi bizim gibi akıllı da değilsiniz hayır yane * beyin de takamıyoruz sizlere" diyen armutları bizlere gösteren haber.

aslında hata bende her ne kadar adam suudi arap da olsa benim başlıkta iskoç demem gerekirdi.
Ömrünün son gününe kadar vicdan azabı çekecek suudidir. Tabi az da olsa vicdan kaldıysa.
800 kirbac hafif degil. en fazla 500. kirbaca kadar dayanir. ve ölür.
800 kirbac hafif degil. en fazla 500. kirbaca kadar dayanir. ve ölür.
vicdan mi ?? eminim içten içe gurur duyuyordur kendisiyle. umarım ölümü aynı şekilde olur.
müslüman ahlakına uygun davranmıştır.

4 sene erken davranmış gerçi...