bugün

liseyi okuduğum zamanda inönü meslek lisesi elektrik bölümü öğretmenlerinin çoğu öğrenciyi tebeşirle gözünün karasından vurabilirdi. hemde tahtada sırtı öğrencilere dönükken birden döner ve nokta atışını yapardı.

o kadar uğraştım o kabiliyeti yakalayamadım. nereden alıyorlar bu eğitimi anlamadım gitti.
tahta silgileri de aynı ustalıkla fırlatan öğretmenlere rastlanmıştır.
güdümlü tebeşirlere sahip öğretmendir. tahta silgisinide arada sırada sıcak temaslarda kullanır.
at vur öğün prensibine sahiptir.
tahta cetvelini mızrak gibi sallayarak delici atışlar yapabilen geometri hocamın bir alt modelidir.
tahta önünden tee en arka sıraya atış yapıp tam alnının çatından tutturabilen yetenekli öğretmen modelidir. genelde erkek cinsindendirler, bu yeteneğe sahip bir tek hatun kişiye rastladım o da tarihçiydi.
askerliğini bordo bereli olarak yapmış öğretmendir.
en sevdiğim öğretmendir. sonra o rezillikle gidip tebeşir hocaya geri iade edilir.
annemden sonra ikinci headshot diyebilecegim atış
dört sene ne okuyor sanıyorsunuz bu insanlar üniversitede *

ya da zamanla kendini geliştirmiştir. bazıları üni. hazırlıkta pratiğini yapıyormuş bunun.

(bkz: zaytung)
aynı zamanda tek seferde 27 adet favori yolup, erkek öğrencilerin korkulu rüyası olmayı başaran öğretmendir, mathematics yakuzadır!
üniversite de nokta atışı dersini aa ile geçmiş öğretmen.