bugün

cehape bünyesinde varlığını sürdüren yakıp yıkan barbar vekillerin, AK Parti Şırnak Milletvekili Mehmet Emin Dindar'a yaptıkları kanlı saldırı tüm türkiyeye cehape anlayışıszlığını, arsızlığın ve saldırganlığını gözler önüne getirmiştir. bu kanlı saldırıyı uludağ sözlük aracılığıyla kınıyor ve cehape yi insanlığa davet ediyorum.
insan olun biraz lan!
chp şiddetidir.
chp yüzsüzlugudur.
chp'nin yaptığı hiç birşeye şaşırmıyorum artık. kendilerinden bekleneni, kendilerine yakışanı bir defa daha yapmışlardır. ondan sonrada milletin seçtiğine dil uzatırsınız, vay efendim makarnayla kömürle oy alıyor diye, adam ol sana da oy versin millet, milletin gözü önünde her türlü terbiyesizliği yap, milleti dilenci yerine koy, koyun de dalga geç, sonra da oy bekle. işte bu yüzden muhalefet olmaya mahkumsunuz bu ülkede, onu bile beceremiyorsunuz ya neyse...
molotofçu despot tiranlar tbmm'de. taksimi ve civarını yakıp yıktıkları yetmezmiş gibi mecliside yakıp yıkıyorlar. hukuk adalet bile bu zorbaların karşısında aciz kalıyorsa, vay halimize. Allah inançlı sabırlı ve gerçekten huzur isteyen insanları bu militarizm yanlısı darbecilerden korusun. amin.