bugün

son zamanlarda sözlükte sıkça rastladığım bir durum, fakat ne de olsa tayyipe dokunmak bile bir ibadettir değil mi mümin kardeşlerim? sayın öcalan aldığı kellelerin hesabını değil... diye devam eden cümlesinden sonra bile onu koruyan, kollayan var çok garip. 20-30 yaş aralığında 30 bin genç ölsün, sen hepsine kelle de. bunun için mi verildi o şehitler, anlam veremiyorum türkiye cumhuriyeti başbakanının böyle bir şey dedikten sonra bile yerlere göklere sığdırılamamasına.

düdüt:eksilemeyen kemalist olsun derim, eksi yağar gökten.
nankörlüktür.
kurucuyla yiyici arasındaki farkı ayırmaya zeka kapasitesi yetmeyen sakitlerin işidir.
tenekeyi savunmak için, altını kötülemek gibi bir ahmaklıktır.
moda olan durumdur. biri senin doğmana sebeb olandır diğeri saman altından su yürüten başbakanındır.
Nankörlüktür. Benim dinim bu tarz nankörce davranışlara karşı çıkmaz mı? Bir harf öğretenin bile 40 yıl hatrı varken bu nankörlük nedir? Atatürk bize neler öğretmiştir? Bunun hesabını bir yapın! Not: Önceleri Atatürk'ü kötüleyemeyenler ismet inönü'yü kötülerlerdi. Şimdi cesaret buldular. Fütursuzca Atatürk'e saldırıyorlar. Yazık!
Nankörlüktür. Benim dinim bu tarz nankörce davranışlara karşı çıkmaz mı? Bir harf öğretenin bile 40 yıl hatrı varken bu nankörlük nedir? Atatürk bize neler öğretmiştir? Bunun hesabını bir yapın! Not: Önceleri Atatürk'ü kötüleyemeyenler ismet inönü'yü kötülerlerdi. Şimdi cesaret buldular. Fütursuzca Atatürk'e saldırıyorlar. Yazık!
resmen oruspu çocukluğu yapmaktır.