bugün

herkesin bildiği ve gördüğü, yeniden saymaya lüzum olmayan haram lokmaların acıtan geğirtilerinden sonra öteki tarafta "bana kul hakkı ile gelme" diyen bir dine ait olduğunu yani müslüman olduğunu söylerse ve bu kabul görürse ben müslüman değilim o halde diyerek gerçekleştireceğim eylemdir.
bir çok kişiden duyduğum söz. tayyip dine zarar vermeye başladı.
ben de degilim.
insanı diğer tarafta kurtarmaya yetmeyecek dünya lafı.
katıldığım önermedir. din ahlak'tır, erdem'dir, dürüstlüktür, iyi insan olmaktır.
bu şahısta bu vasıfların bir tanesini dahi görememekteyim ve o müslümansa ben değilim, ya da o müslümansa ben neyim...
Katıldığım önermedir.

Tayyip'in, din kardeşim diyerek beslediği el Kaide, öso ve müslüman kardeşler denen iğrenç ötesi mahlukatlar benim dinimden olamaz!
konuştuğu lafın ağırlığını bilmeyecek kadar müslüman olmak.
1,7 trilyon lira yani eski parayla 1,7 kentilyon parayı mideye indirip sayıştay ve meclisten götüm götüm kaçıran bir hükümet müslümanlık taslıyorsa onlar müslümanlığı çok yanlış anlamışlar. müslümanlık kul hakkı yeyip halkın vergisiyle midesini ve yandaşlarının cebini doldurmak mıdır soruyorum akplilere? milletin vergisiyle terörist grupları besleyip müslüman boğazlatan bir insan müslüman mıdır soruyorum dindarlara?
gavura kızıp oruç bozmaktır.
Sen kimsin amk? Tepkisi verilesi söylem.
Kalp okuyucu musunuz lan siz? Herseyden emin gibi konusmayin bari dininizi tehlikeye atmayin.
tayyip'inki akp müslümanlığı, ben ise 'galu beledan beri müslümanım.'