bugün

akıl almaz iktidarın, akıl almaz yaptırımlarını destekleyen insanlara karşı düşündüğümdür.
(bkz: gözlerin görmediği halde sana iş vermişiz daha ne)
(bkz: sansüre hayır diyen zavallılar)
(#11750177)
diktatörlükten yeni çıkmış bünyenin farklı bir görüşe tahammül edememesinden kaynaklı endişesinin dile gelmiş halidir,
kendi görüşünden başka bir görüşü kabul etmez, dile getireni şucu-bucu diye ayırır, elinden gelse kurak çölde su vermez hatta,
vatan milleti ondan başkası savunamaz, o ve onun gibi düşünenler haricinde herkes vatan hainidir, "tayyipe içiyoruz" eylemine katılmayanlar vatan hainidir, çanakkale şehitleri onun bugünkü yaşantısını görse onu çanakkalede savaştığı milletin mensubu zannedecektir ama bu onu durdurmaz diker kafaya bira şişesini "mustafa kemalin askeriyiz" der, kendine ve milletine 80 yılda yapılanları anlayamaz göremez, savunmaya çalıştığı vatanının-milletinin dibini oyanları desteklediğini anlayamaz,
bu böyle birkaç sayfa daha devam edebilir ama etmesin, burda bitti.
ben tayyibin sözlüğe adam yerleştirme ihitimalini sevdim.ayrıca hesapladım olasılığı 1/3 yani 3in1 olan durumdur.
galiba bi yerlere iyi yerleştirmiştir.

Bir bilmecem var çocuklar?
uludağ gibi postalcı zihniyetin hakim olduğu ve sadece trollerin sürüklediği bir sözlüğe adam yerleştirmek için nefesini bile harcamaz.
(bkz: adam madam kayarım ben buna)
seçmenin yaklaşık %50sinin oyunu alan partinin genel başkanından bahsettiğine göre bu ihtimal oldukça yüksek görünüyor. bu durumda yaklaşık her 2 kişiden birisi sözlüğe 'yerleşmiş' oluyor. tabi sözlüğün çoğunluğu, seçmen olmayan liseli ergenlerden oluşuyorsa durum değişebilir..