bugün

vatan saolsun der miydi acaba diye düşünmeden edemiyorum. ya da anamı da alıp gideyim en iyisi mi derdi, hiç bilemiyorum. büyük ihtimalle yine her zaman gibi kendine müslüman davranıp bıçağını kemiğe dayardı.
yapamayacağı açıklama demek daha doğru olurdu herhalde. düşünmesi bile paradoksa sebep oluyor.
vatan sağolsun, kemalistler artık götlerine kına yakabilirler.net.
o adamda şu açıklamayı yapacak potansiyel var her zaman yaptığı gibi." bıçak kemiğe dayandı. sözün bittiği yerdeyiz. Ölenlerin yakınlarına(ki kendisidir zaten) başsağlığı diliyorum. Bekleyeceğiz."
oğlunun şehit olmasının akabinde murat karayılanın yakalandığını farzedelim, ''sayın karayılan aldığı kellelerin hesabını verecek diyemezdi herhalde.''
obamanın amk hep onun yüzünden oldu
o kadar kaçırdık ettik, nerde şehit oldu ki acaba?
dünyayı yıkar be, ne açıklaması...
tam manası hayelle yaşıyor bazı ibneler .
tayyibin oğlunun şehid olması gibi bi durum söz konusu olmazki o evinde bacaklarını uzatmış tv de şehitleri izliyodur.
askere gitmeyen adam nasıl şehit olacak acaba.
sazan. avi hepiniz yuttunuz yalan haberi şaka yaptım hadi yan gelip yatmaya devam aydınlar derdi.
pkk yı bitirmek için gereken herşeyi yapardı.
(bkz: intikam)
Eee ben size demedimmi askerlik yan gelip yatma yeri degil diye hem bakin benim bile oglum askere gidiyor ve sehit oluyor beraber yuruduk biz bu yollarda.
öncelikle:

(bkz: haramzededen şehit olur mu sorunsalı).
şiir okumazsa banada firstinlastout demesinler.
bu milleti hiçbir güç ayıramaz.
bizim bildiğimiz tayyip oğlunu şehit durumuna düşürecek kadar enayi değildir. lütfen atarken biraz daha destekli olunsun...
şehit değil şehitcik.
oğlu prostat kanseri raporuyla askerlik yapmamıştır. malesef pek inandırıcı da değil. gerçi yapsaydı da tansu çiller'in oğlu gibi evinin dibinde yapardı askerliğini.o sebeple çok ütopik bir önermedir bu.
vatan sağolsun demesseniz şehit maaşı bağlamayız diye tehdit ediyolarmış. ee onca fakir insan da sırf parayı almak için katlanıyo buna.
3. dünya savaşı başladı. Herkez silahını kuşansın.