bugün

kendisinin başbakanlıktan sonra amigo olması gerektiği yönündeki düşüncelerimde ne kadar haklı olduğumu gözler önüne cillop gibi seren gerçektir.
(bkz: gazman)
son altı yıldır Türk halkının içinde bulunduğu durumdur.
evet doğru bir tespittir. nitekim türk halkı içindeki onuru, milli duyguyu hiç bir zaman kaybetmemiştir. her an göreve hazırdır. kimileri gibi sümsük değildir.
alışıla gelmiş olaydır.
türk halkı: bunlar mıydı sana vuran evladım?
tayyip: hıhı.. * *
türk halkı: bittiniz lan siz!
(bkz: turk milletinin 2 dakikada gaza gelmesi)
(bkz: gaza)
(bkz: bas gaza tayyip bas gaza)
recepcik başbakancık kişisinin gömleğinde, ırakta öldürülen milyonlarca kişinin kan izleri vardır ve bu kan izleri, kalkıp da kapitalist düzenin düzenlemiş olduğu safsata bir forumda yüksek sesle, o da toplantı yöneticisine göstermiş olduğu görece haklı tepkiyle silinmez ve bunu herkes bilmektedir. kimse kimseyi kandırmasın..
ufak bir sibop ayari ile cozulecek sorundur.
(#4610563)
(bkz: rte ile gaza gelen cahil kalabalık)
sadece türk halkını değil müslüman alemini gaza getirmiştir, efendim.
(bkz: gazze)
(bkz: Gaza ile gaza gelmek)
az önce yapılan basın toplantısı sayesinde kaçıp giden gazdır. evlerimizde tekrar rahatladık. subaplarımız açıldı, fazla gaz dışarı gitti. kurufasulyemize ekmek banıp çayımızı karıştırıyoruz ailece.
şimon peres'e verilen ayar sonrasında ortaya çıkan durumdur.

saatlerdir yattığı yerden miskin miskin tv izleyen babam bile heyecanlandı ve inanılmaz birşey oldu. ayağa kalktı.

bu heyecanın sonunu iyi görmüyorum. birazdan oklavayı alıp israil'e tek taraflı cihat ilan etmesi an meselesi.

bu milleti diriltirse tayyip erdoğan diriltir abi.