bugün

ak partinin genel başkanı, türkiye'nin başbakanı recep tayyip reis'in suratına bakıldığında şıppadanak fark edilen insana manevi huzur veren bir nur damlaması olduğunu fark edeceksiniz.

geçenlerde psikolojim çok bozuktu. hemen bizim mahelledeki ahmet abi'nin ilçe başkanlığını da yaptığı ak parti gençlik kollarına gittim. abi dedim, içimde bir sıkıntı var ne olur bana yardım et, o kadar psikoloğa gittim kimse bana yardım edemedi dedim. bak evladım dedi, ben seni 1 saat içerisinde iyi ederim deyince şok oldum. neyse efendim sözü fazla uzatmayalım, bizim ahmet abi hemen tayyip reis'in bir videosunu açtı, galiba antalya'da yapılan bir miting idi.

aman allah'ım o ne coşku, o nasıl bir kalabalıktır. biz kalabalık içerisinde o coşku dolu kalabalığa bakarken, birden bir anons duyuldu evet bu anons tayyip reis içindi.

meydan birden gürlemiş, alan coşmuştu. tayyip reisi dinlerken kendimizden geçiyor adeta manevi huzura kavuşuyorduk. bana sadece 1 dakika gibi geldi, ama aradan koskoca 45 dakika geçmiş. ahmet abi dedim neden reis bu kadar kısa konuştu. ne kısası evladım dedi bana, koskoca 45 dakika konuştu. inanamadım, kalktım yerimden ve kuş kadar hafifim.

evet, tayyip reisin o nur damlayan suratı beni huzuruma kavuşturmuştu.
Sadece yüzü mü. Boyu posu, karizması, kültürlü oluşu hepsi bir bütün. Hitabet. Ses tonu. Muazzam.

Şaşıracaksınız ama eli de şifalıdır.
Bi keresinde tokalaşma şerefinde bulunmuştu benle.
Hala yıkamam inanır mısınız.
kemalist kesimin kabul edemediği bir gerçek.
(bkz: o parlatıcıyı ağzına sürecektin tayyip)
ilahlaştırmamak lazım.