bugün

Padişahın tebası olmayı 1923'te bıraktık sen çok yanlış gelmisşin.
Bura onun ülkesi değil o sadece yöneten. Başlığın ddğiştirilmesi lazım.ooof ne mallar var ya geriliyorum sizin turkçenizi zikim
Ülkeyi tayyipin özel malı sanan hasarlı beyne sahip insanımsıların hakkında köyü şeyler söylediği bireylerin yaptığı eylemdir efenim.
Ülke, içinde yaşayan milletindir. Hiçbir siyasi kimliğe ait değildir . Ülkesinde ekmek yerkenden kastın ; yeraltında ter döküp , yerüstünde asgari ücretle çalışıp ailesini 1000 tl ile geçirmek mi ? Yoksa mecliste uyuyarak 45.000 tl almak mı ?
Yüzsüzlüktür. Birde hakaret edenleri vardır ki yüzsüzlükte çığır açmışlardır.
Ülkesi derken?
(bkz: sözlükteki sığırlar)
sözlükte fazlasıyla büyük baş bulunduğunu gösterir tespittir.
ülkeyi rte nin olduğunu sanan düşünme özürlü homosapien beyanı.
atatürk'ün kurduğu sistemle iktidar olan birinin ulkeyi kendinin sanip taraftar bulmasiyla sonuclanan sizofren soylem.
(bkz: aktroll vs kemalist)

Yiyin birbirinizi sikkolar
bazi kendini bilmez insanciklarin yaptigidir.
bu ulke tayyip erdogan'in ve ona gonul vermis yuzde 50'indir.
begenmiyorsaniz kapi orada!
Bu kelimeler sarfetmek için ne içtin nasıl bi kafa yaşadın böyle sen. Tayyip erdoğanın annesi Gürcü yahudisi babası rum. Bizzat kendisi de 2004 yılında Gürcistan ziyaretinde ordaki halka seslenirken, kendisinin de buralı olduğunu ve çok da eski olmayan bi zamanda babasının Batum dan Rize ye göç ettiğini dile getirmiştir. Bu vatanın kurtuluşunda kanlarını canlarını feda etmiş milyonlarca insanın torunları çocukları varken. Bu topraklarda ne kendisinin ne ceddinin bir gram hakkı katkısı olmayan bi tane soyunu siktiğim mi bu ülkenin sahibi lan ampulcu koyun piçler. Allah ıslah etsin.
ne ara tapuladınız ülkeyi lan? zeka seviyesi ayak bileğime bile gelmeyen insan söylemi.
ülke tayyip erdoğan'ın değil yalnız ne alaka mk.
Ülkesi derken?
fakirlik alametidir.

şahsen pasta yediğim için üstüme alınmıyorum.
(bkz: bunlar ne saçma saçma konular ya)
makarna yiyenleri de barındırır.
Türkiye yı tayyip in ülkesi zanneden eksik akıllı beyanı.
kimin kimin ülkesi? tapusu onun mu üstüneymiş?
Ülke bizim. Reyimi malum şahsa vermek zorunda değilim.
Ülke tayyibin şahsi mülkü sanki amk . Bu ne saçma başlık .
He amk tayibin ulkesinde yasioz zaten.
hem tayiypçilerin, hemde antitayyipçilerin yaptığı davranış biçimi. iki kesiminde anlaması gereken; bu ülkenin kimsenin tekelinde olmadığıdır.

(bkz: hayat bin çile)
onun ülkesi? pardon benim kafam basmıyor...

ne zaman onun ülkesi oldu ayıptır söylemesi?

ekmeği bedava dağıtıyor sanki ak!

vatandaşından vergi de almıyor değil mi?