bugün

yetim hakkı yedirmezler (..yemek dururken) - gülen cemaatine mensub şirketler 5 sene içerisinde tamamen tesadüfi türkiye' nin ilk 80' inde sıralanmıştır. ulke' nin bu kriz ve karışıklıklarla dolu vakitlerinde nasıl ilk 80' e tren gibi dizilmiştir bu vaktiyle minik minik şirketler bir açıklamaya gerek yoktur. zira yetim hakki yemezlerdir çünkü. deniz feneri davası bizi ilgilendirmektedir çünkü hiç allah ve saz ekibi para yer midir. zaten yeri gögü o yaratmoştır. yaradandan ötürü yarattıklarına sığınmaktayızdır. zaten deniz fenerine hayır amaçlı halk para vermiştir. demek ki stv gibi kanalların ihtiyacı vardır ve allah ve saz ekibi onlara para aktarmıştır. onu da geçtim izmir' li bir ses sanatçısına arabayla carpıp yaklaşık 30m onu sürükledikten sonra daha polis ve savcılar olay mahalini basmadan belediyenin yol yıkama araclarını oraya yollatıp bir guzel yıkatarak delilleri yok edip sonra da bütün sucu 30metre suruklenerek öldürülmüş ses sanatçısına yükletip, aslında burak erdoğan' ın o arabayı sürmüyor olduğuna dair sahte kanıtlar uretip oglunu yargılanmaktan kurtaran o allah kimin nasıl allah' ıdır bilinmez ki. kadıncağızın kocasını da tehditlerle yurt dışına yollatmış ve konuştuğunda öldürüleceğini belirterek adamı susturmuştur da ancak adam almanya' da konuşmuştur.
(bkz: tövbe haşa)
(bkz: tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş)
ahmet gökçek'in de evliya olmasıyla tamamlanacak durum.
(bkz: muhteşem üçlü)
(bkz: ben de zeus)
(bkz: memnun oldum)
*
(bkz: alın bu provokatörü aramızdan)
(bkz: yapma şevket kaymakam çocuğusun)
(bkz: organlarınız yer değiştirecek haberiniz yok)
(bkz: tutabilene aşk olsun)
(bkz: peygamberini de al git)
(bkz: bridgid jones un günlüğü mantıksızlığın sınırı)

Saçma bir eleştiri yöntemidir, ayrıca insanların inançlarına saygısızlıktır. Tayyib'i eleştirmenin başka yolu yok muydu?
sözlük bazen bozuyor.
yok daha neler. hakikati varsa ateistim bu noktada.
ama bu insanların aralarındaki sok-çıkar ilişkisinden dolayı olsa olsa:
(bkz: tayyip erdoğan burun melih gökçek sümüktür)
başlığı açan kişiye savunma olarak :
ben meslek olarak trollüğü seçtim, ama onu da beceremedim-elime yüzüme bulaştırdım-dedi..

ayrıca memnun oldum o zaman bende step back.. bende reddedilenlerin mesihiyim..
Bir utanmaz din provakatörünün söylemidir.
Kıldan ince köprü yapmışsın
Yiğit isen sen geç a tanrı
Bilin bakalım hangi densize ait bu sözler. Bu da öyle bir densizlik işte.