bugün

bunlar çok iyi masaj yaparlar.
çok iyi çay demlerler.
çok iyi mantı yaptıkları söylenir.
başörtüsünü takip mükemmel gözleme yaptiklari söylenir.
güzel kızlardır, fakat ne bok bulsalar yerler.
cinlilerle arasindaki fark tanimlanamayan kizlardir. Bunlarin bir de korelileri vardir lan hepiniz mi birbirinize benzersiniz.
gelin olduklarinda bekaretlerini damada değil damadin arkadaşı ya da bir akrabasına veren kızlardir. *
Gerçekten çok iyi masaj yapıyorlar.
Nece konuşuyonuz lan.
tai kültüründe cennet denilen yere gitmenin yolu insanları her şekilde mutlu etmekten geçiyor. o yüzden dünyada seks turizminin merkezi o coğrafya. özetle hayırlı işler.
fuhuş batağında kızlardır. çoğu reşit olmadığı halde zengin pedofili şerefsizlerin turistik( !) gezilerinin eğlencesi olurlar. vicdanınız olsa iç çekmek yerine haklarında iki satır yazarsınız. fakat şeyini pusula yapmış türk erkeği için bu mümkün değil.
kız olduğu şüpheli kızlardır.
Tavyanı tayland ile karıştıran zihniyeti seveyim.

Gayet seçimli arkadaş canlısı kişilerdir, benim tanıştıklarım oldukça saf ve art niyetsiz insanlardı.
Tayvan ile Tayland'ı ayırt edemeyen kekoları bize göstermiştir.
Biz daha kendi memleketimizde konusacak kiz bulamiyoruz..
Adam elin tayvanli kiziyla isi götürüyor amk.
Bir örnek

görsel
(bkz: Ladyboy)

Aman dikkat.
Tatvanlıdır o tayvanlı olsa konuşamazssın.
bizim ofiste de var bi tane. seker mi seker bakimli mi bakimli cok gorgulu bir kiz.
tayvan'ın başkenti taipei'ye yaptığım iş gezisinde yakın ilişkilere girdiğim kızlardır. mesleğim icabı elektronik componenets alımı için elektronik üretim merkezi tayvan'a ziyaretim oldu.

öncelikle ülke milliyetçi çin adıyla anılan ve zamanında çin komünizminden kaçan çinli'lerin kurduğu bir ada ülkesi. amerikanın himayesi altında ve ülkede inanılmaz derecede amerikan hayranlığı var.
adamlar çekik gözlü olmayan herkesi amerika'lı sanıyorlar. çekik gözlü olmayan erkeklere bütün kızlar bakıyor zaten. bir de kumral olunca benim gibi...
zirvedesiniz.
tayvanda ilk sordukları aletin büyük mü? ama haklılar bizim 15 cm onlara girmekte zorlaniyor vajinaları dar, sıkı. belki bana denk gelenler öyle olabilir. iki tane becerdim ikisi de sıkıydı.

hiç hayat kadınıyla ilişkiye girmedim. orada burslu okuyan bir türk arkadaş çok yardımcı oldu sağolsun. onun da hikayesi ilginç; ailesi zeytinburnu'nda ikamet eden doğu türkistan kökenli türk, bizim tatar vatandaşlardan. anladığım kadarıyla tayvan hükümeti bunlara burs veriyor. çin kültürünü uygur'lara aşılamak amacıyla.

kızlarına gelince anlatılmaz yaşanır. ben böyle alçak gönüllü, gariban, çıtı pıtı, ve de şehvetli kızlar görmedim hayatımda. gündüz işlerimi halledip gecelere akıyorduk. tatar arkadaşım "çince"yi ana dili gibi biliyor. sabahlara kadar diskolarda hayatımın en güzel günlerini yaşadım. tayvanlı kızlar bana hasta oluyorlardı. avrupa tipli herkese hayranlar.

tayvan'ı fuhuş ülkesi tayland'la karıştırmayın orası iğrenç.

edit: ingilizce işe yaramıyor.hemen hemen kimse ingilizce bilmiyor. adamlar amerikan hayranı ama ingilizce bilmiyorlar ilginç.

edit 2. ulan ne ukala adamlar var yav niye yalan söyleyim? halkın ingilizce bilgisi yok denecek kadar az diyorum. sıkıntı yaşadım işte. amin oglu bana uzakdoğuyu mu ogretecen? karadeniz şivesi demis. keşke aksanlı da olsa ingilizceleri olsa. mesela singapur'da singapur ingilizcesi var; yarı ingilizce yarı çince singilizce diyorlar ama anlaşabiliyorsun hic sıkıntı cekmezsin, herkes singilizce de olsa biliyor.
tayvan oyle degil farkli. tayvan'ı taylandla karistirma gotveren. tayland'da seks turizmi var. herkes ingilizce bilir az çok.
kalkmis amin anatomisini yapiyor it oglu it 40 yasindaki adamim elimden bir sürü hatun geçmiş bana mastürbasyoncu ergen diyor. vajinaları boyle daha bir sıkı dar bana oyleleri denk geldiyse bilemem. aletin büyük mü diye sormaları niye o zaman?
ulan nedir bu sozlugun ergenlerden cektigi yetiskin bir erkegin yasadiklarina inanamayip hemen sacmaliyorlar inanamiyorlar amina kodmun ergeni hong kong, singapur, malezya, tayland, filipinler, hepsinde ingilizce yaygin ama tayvan halkı ingilizce bilmiyor kardeşim. tabi şirketlerdeki ve turizm tesislerindeki elemanlar biliyor. ben sokaktaki halktan bahsediyorum.

senin mastürbasyonlarinda hayal ettiklerini yaşadım ben ister inan ister inanma!