bugün

Güzel olandır.
popo güzelse bakılır tabii. normal.
gözlerim kanıyor jimmy. gözlerim kanıyor.
o kızı da köpekler gibi seven temiz bir delikanlı hatırına hiçbir zaman gerçekleştirmediğim ve hiçbir zamanda gerçekleştirmeyeceğim eylemdir.

not: erkeklik ile adamlık arasındaki farklar.
sapıklığa bağlanmadığı sürece, insanı mutlu eden eylemdir. yapılmasında hiçbir zarar yoktur.
bakarlar diyorum inandıramıyorum işte yıllardır insanları. kadınlar çok masum, çok saflar.
bakılır bakılır hiç inkara gerek yoktur. adabıyla bakılır ama. bu sadece tayt giden kadın için değil, güzel bulduğun bir kadına bakarsın, veya yakışıklı bulduğun bir erkeğe. ama adabını iyi bilmek gerek. yerini zamanını süresini, iyi bilmek gerek. ha biz biraz kantarın topuzunu kaçırıyoruz o başka!
ne kadar güzel moderatorlerimiz var değil mi? her entry silinip çaylak yapiliyorum. bravooo
gerek yoktur. zaten yayık popolu kızlar giyiyor genelde, topladığını düşünüyorlar. toplamıyor.
gayet doğal olandır. sağlıklı erkek yapar. evet.
gözü gönlü her yeri açar. evet.
oytunun götüne bakmaktır. evet.
Popo güzelse bakmak ve bakmamak ikileminden hayvanların gibi bakmak eylemine dönüşür.
Müthiş zevklidir. Özellikle şeffaf taytsa. Evet.
Ben erkek olarak bakarım bakmam ben diyen erkekler yalancıdır hanımlar.ancak taytı giyen kişi 100 kiloysa bakılmaz.
Göt güzelse neden bakılmasındır? Pardon popo.
Güzelse tam bir şölendir. Evet.
En büyük hobim evet günde en az 50 tanesine bakmazsam bir yanım eksik kalır, krize girerim mk.
Çok seksi oluyorlar. Kötü bir popoyu bile çekici gösteriyor bu taytlar. O yüzden taytlı bir popo gördüğümde affetmem.

Edit: Kış geldi beyler artık taytları montlar kapatacak.
yapılması gerekendir.kızların amacı zaten götlerini göstermektir.
Erkek olanın yaptığı şeydir. Hele o yuvarlak kalçalı kadınların poposu o Tayt içinde harika duruyor. Evet.
niyetiniz izdivaç değilse günahtır.
Bakılır şimdi dürüst olun. Cinsiyetle ilgisi yok. Erkekler pek giymiyor sadece. Yoksa erkekler giyse onlara da kızlar bakar.
"maşallah allah sahibine bağışlasın" demek içindir.
Bunu bulanın amacını merak ediyorum?Ama bana ne iyi ki bulmuş oyh.