bugün

aslında tatilden çok yorulmak anlamına gelmektedir. parasını verdik kalk aktiviteye katılalım, bunu da yapalım şunu da yiyip içelim derken bir haftanın sonunda yeni bir tatile ihtayaç duyacak kadar yorulduğunuz tatil yapma çesitidir.
(bkz: tatilden döndüm çok yorgunum)
tatil olgusuna ayrıkırı yapılan iş. gezmek yeni yerler görmek yerine bu şekilde yapılan tatilin adı sadece tatildir.
(bkz: ziyaaaaa)
tatil boyunca sadece bir tek yere bağlı kalmaya sebebiyet veren tatil anlayışıdır. iki gün sonra sıkar, sürekli aynı yer, aynı yüzler, aynı çevre. ama arabaya atlayıp plansız tatilin keyfinin yanında verilen paraya kıyasla hiç bir şey değildir benim gözümde. iki günün sonunda çat kapı ben geldim tatiline çıkmak, kafayı iyi dağıtır, standart sorunlardan uzak, yeni yerler, yeni enerjiler demektir bu. tavsiye ederim. şehir hayatında zaten tıkılıyoruz hep bir yerlere tatilde bari özgür olalım be.
kısaca, tatili herşey dahil bir otelde geçirmek ultra da olsa sıkıcıdır efendim. rutin ve monoton olan herşeyin sıkıcı olması gibi.
arkadaşlarla gidip bungalowlarda kalmak yada çadırda kalmaktan daha eglenceli oldugunu kesinlikle düsünmedigim eylem.tamam rahatına rahattır da çok makyajlı bir tatil de gereksiz kanımca.
tatil boyunca su içmemek. Bunun dışında bira ve kola gibi içeceklerle susuzluğunu giderirsin.
En güzel yanı kesinlikle açık büfedir.
konaklanan gün sayısı kadar kilo almaya neden olabilecek eylem.

(bkz: açık büfe görmüş türk bakışı)
miracle otel bunun için en uygunuymuş, günlüğü kişi başına 100 euro ultra herşey dahil. * *
görsel
her şey dahil olduğu için odanızda kaplan da vardır, kahvaltıda sizi dövmekle görevli karateciler de... Her şey olabilir Sonuçta her şey dahildir.
eylül ayında epey ucuzlayan aktivite. turon9.com da öyle en azından.
..akanı da çanağa koyup slayt gösterisi mi yaptırıyorlar?
para babası olmanın lacivert renkli olanıdır.