bugün

kuşadası,
gel anam gel.
Altınoluk sessiz sakin mis kokulu , oksijen deposu tertemiz denizi .. Yıllardır her sene daha Çok sevdigim insanlari ..
Alanya. Sahte cennet. Aşık olunası kara parçası.
çeşme ve alaçatı değildir vallahi değildir gelmeyin buralara hunharca kullanmayın güzelim ilçemizi.
bora bora adaları.
gece eğlence hayatı sevenler için antalya belek, kemer, marmaris, datça, kaş. doğa severlere karadeniz turu tavsiye edilir genelde, kış için tatil ise uludağ.
(bkz: tbmm)
(bkz: akçakoca)
imralı adası.
anneme göre bizim ev.
Maldivler.
zütseller.
çınarcık tavsiye ederim... muğla ve antalya yanı sıra balıkesir erdek de güzel yerdir
antalya'dır bana göre. kısmet olursada bu hafta sonu yeniden kaçacağım 55 tl bilet nedir yahu sudan ucuz. http://www.turkishairline...=turkey&class=economy
(bkz: batum)
(bkz: kürdistan)
Yozgat.

Almancilar bir sey biliyor ki te oralardan buralara 3 ay tatil yapmaya geliyor.
Huzurlu olduğum sürece her yerde yapabilirim ama nemin düşük olduğu iç anadolu ile denizin güzel olduğu ege - akdeniz kıyıları kombini idealdir.
sinop. bu yaz ilk defa gittim ve hayran kaldım. keşfedilmemiş yerler arasına eklenebilir. denizi de doğası da muazzam.
datca- palamutbuku'dur. ben hayatimda bu kadar sakin ve problemsiz insani bir arada gormemistim. huzurla, sakin sakin denizinize girip kafa dinlemek istiyorsaniz kesinlikle palamutbuku'ne gitmelisiniz.
Didim iyidir.
Sikilmek istemiyorsanız bodrum değildir.
Tabii ki konya .
Dayinizgilin yazligi. Hem de belejj.
(bkz: Olympos)
güncel Önemli Başlıklar