bugün

battaniyeye benzemesi ile meşhurdur.
çok gözel karıdır.

görsel
döl israfı olan yazar.
tam bir sosyal medya provakatörü ve ruhsal yönden rahatsız olduğu kadar, fazlasıyla da ahlak fakiri bir yazar (!) müsveddesi.
Afedersiniz dhkp-c'li.
ölülerle yaşamayınız diyenin haline bak.
Sürekli martı kaşı savunana bak sen. Ölürle yaşamazsınız diyor.
görsel

Bir yazar. Bunu evire çevire tokatlayacaksın.
karma sıfatında belirtildiği türden rezil bir mahluktur. nickini taşıdığı ahtapot bile daha gelişmiş insani vasıflara sahip.
On birinci nesil silik. Evet.
Sözlüğe çöp değerinde 6359 entry bırakıp bilmem kaçıncı kez silinen kımıl zararlısı.
Bir kaç güne direnişli militanlı bir başka nick ile 20. kez döner, çünkü yüzsüzlük böyle bir şey.
yetmez. moderasyon hesap vermeli. bu karı burada defalarca dhkpc propagandası yaptı ben mudahele ettikçe ben çaylak oldum. sırf memesi var diye ben linç edildim. kendini kemalist sanan (bazıları hariç) güruh bu karıyı utanmadan savundu.

ne oldu. yine timarli'nin dediğine geldiniz. türk polisine, bayrağına, şehit eren'ine hakaret eden birinin 6000 entry girmesine neden müdahele edilmedi. yazık olsun hepinize.
kürt sevicisi.

açık ve net evet.
ileride leş olması kuvvetle muhtemel olan beşer.

not: görüldüğü yerde katli vaciptir.
Tam bir sempatizandır. Leş sevicisidir. Tez zamanda o sevdiği maymun leşlerinin yanına gitmesi ümidi ile.
(bkz: Berkin Elvan vs gazoz kapağı)

gereğinin yapılması gerekir.
haftanın en güzel haberini almış bulunuyoruz.
g*t korkusundan kendi hesabını mı imha ettiğini yoksa geç de olsa moderasyonun gerekeni mi yaptığını merak ettiğim sosyal medya provakatörü ya leş sevici ya da gizli ak troll kafa rahatsızı.
şayet moderasyon eli değmişse geç de olsa el atan moderatörün eline sağlık..
Hakikatleri yazan bir yazardı. Uludağ sözlükte moda oldu d0ru şeyleri yazan yazarları silmek.
çocukken psikolojimi bozan orospu çocuğu ahtapottur.
yaptığı ne kadar yanlışsa,
(bkz: berkin elvan vs gazoz kapağı)
bunu yapanlar, buna göz yumanlar da yanlıştır.

insanlık düşmanı köpekler.
garip ziktir git gelme bu sözlük mevlana değil.
Bunla uğraşmayı ve genel olarak çıldırdığında okumayı seviyordum fakat bu dhkp-c militanı olması ihtimalini değiştirmiyor.

Koçbaşıyla kapıyı kırmaları yakındır. Parkasından limonu eksik etmesin.

Altnot: Borkon olvon olomsozdor.
vatandaşlıktan çıkarılıp küba vatandaşlığına geçirilmesi lazım.
Umarım hapse girer dediğim dhkp-c sempatizanı olan yazar.
Umarım mundar olur dediğim terörist kahpe.

Acik ve net evet.