bugün

kemalistleri tüh ulan attığımız boklar teker teker elimizde kalıyor türünden düşüncelere gark edecek olandır.
(bkz: #10049326) burada bahsettiğimi çeviri olayı aynen yaşanmış şimdiden.

Taraf owner Basar Arslan has publicly dismissed claims that Taraf is secretly funded by the Fetullah Gulen movement.
yani: taraf gazetesi sahibi, gazetenin Fethullah Gülen hareketi tarafından fonlandığı iddialarını reddetti.

montajelemani'nın söylediği gibi hiçbirşeyin aklandığı yok.
Arkadaşlar o sitenin her dediğine inanmayın taraf kimin bilmiyorum ama CIA den para aldığını kanıtlarla kanıtlayabilirim hepinize.Ayrıca yalan ve gerçek dışı sür manşetlerini ve sonrasında sunduğu özürlerinide.
şu kritik anda "taraf gazetesinin gülenle bağlantısı yok" deniyorsa mutlaka tersidir...

abd.
duyduk da, inandık mı ki?
bizim liboş şakirtlerin aynı zamanda lapin olabildiğini de gördüğümüz açıklama.
açıklamayı yapan kim?
abd büyükel.iliğinde çalışan raportörler...
yani bazı kozmik bilgileri taraf gazetesine ve gülen cemaatine servis edenler.
ne demelerini bekliyordunuz?
"evet taraf gazetesi gülen'in ve hatta biz de onlar için enformasyon çalışmaları yürütüyoruz" demelerini mi?
hasiktirin lan.
ergen olduğunuzu biliyordum da embesil terk olduğunuzun da farkına vardım.
hayat ne güzel değil mi?
kuşlar, börtü böcek...vapurlar falan...
sözlükte yazı yazan bir yeni yetme bir gazetenin cia'den para aldığını kanıtlayacak belgelerin elinde olduğunu söylüyor, buna gülerim işte.

birinci körfez savaşı sırasında amerika'dan para aldıklarını kendileri itiraf eden gazete yazarları kimdi bilmezsiniz, ben aydınlatayım biraz. 1991 yılındaki etkin yazarları bir araştırın bakalım. saddam aleyhine ve amerikan taraftarı yazı yazma karşılığında yüzbinlerce doları cebe indirenlerin şu son bikaç yılda ulusalcı-amerikan karşıtı ve hatta erdoğan karşıtı yazılarını deşifre edin.