bugün

tape'lerde birinci sezonu akp'nin suriye ile savaşa girmek için süleyman şah türbesini (ve oradaki askerleri) bombalayarak haklı sebep yaratma planı ile kapatmıştık!

(bkz: 27 mart 2014 ahmet davutoğlu hakan fidan ses kaydı)

cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde tapelerde ikinci sezonun başlayacağı haberleri geliyor. hatta ikinci sezonun ilk bölümünün konusuna ilişkin ipuçları piyasalarda yer almaya başladı!

akp'nin (akp'nin istihbarat görevlilerinin) el kaide (nusra) militanlarına suriye'de kullanmak üzere kimyasal silah verdiği, bu silahların üretimi ve kullanılması hususunda eğitim düzenlediği hususundaki konuşmalar!

tape lerde ikinci sezon çıkarımının sebebi haber için (bkz: mart 2014 ten sonra olacaklar/#23428968)
bugün kılıçdaroğlu spoiler vermiştir.

Düne kadar söyledik “Bölgeye (suriye) silah göndermeyin” diye. Yüzlerce TIR gitti silah dolu. Önümüzdeki günlerde silahı nasıl gönderiyorlar bütün ayrıntılarını belgeleriyle kamuoyuyla paylaşacağız.

http://sozcu.com.tr/2014/...oglu-konusuyor-57-540731/
bugünen (bkz: recep tayyip erdoğan ın cumhurbaşkanı adayı olması) sonra yakın zamanda gösterime girecektir!

Beklenenler arasında;
suriye'deki teröristlere silah yardımı,
isviçre'deki paralar,
sıfırlanan paraların taşınma görüntüleri var.
http://www.ilk-kursun.com...lida-tayyipi-yikma-plani/
Şimdiden montaj demeye hazırlaniyormus ak gençlik de. Türkiye nin büyümesini istemiyorlar cehapeli atayizler diyerek yanıt vereceklermis.
Sezon finalinde ekmel ölüyor.
spoiler vericem dikkat;

tapeler beklenen etkiyi yapar ve bahse konu adam cumhurbaşkanı seçilir. ortalığa tapeleri sızdıanlar ağlaşır durur.

uzun adam eknara bakar gülümser. meğersem uzun adam yokmuş oğlum... uzun adam dedikleri meğersem ölüymüş.
olmayacaktır. genel ahlaki değerleri yüksek olan ülkelerde bu tip tapeler etkindir. bizimki gibi Müslüman olmasına rağmen etik ve ahlaki değerleri yerlerde sürünen ülkelerde işe yaramaz. ilk tapelerde durumu gördük zaten.
1. sinin akıbeti belli olmadan beklenen tapelerdir. iyi eğleniyorduk ya. çok heyecanlı dönemlerdi. her sabah uyanır uyanmaz twitera girerdik. nerde o eski günler.
mahalledeki kahvede çalışan yaşça büyük bir abimizle bu konuları konuştuğumuz bir gün bana " maden ak parti çaldı o zaman niye bu kadar oy alıyor?" demişti. üstüne bir de "bak cemaate muhsin yazıcıoğlu'nu da öldürmüşler, hepsi ortaya çıktı." demişti. ben daha "abi o öyle değil yanlış anlamışsın sen" falan demeye kalmadan " he he siz de cemaatçi oldunuz." dediydi.

yani pisliklerin ortaya çıkması önemli tabi ancak halk genelinde bir etki yapmasını beklemeyin. yine kendimizi sinirden sikmemizle kalacak.
duyduğuna değil ama gördüğüne inan derler. inanacaklar.
açılmıştır.
ama tahminimden geç ve eski skandalların yanında çerez denilebilecek bir konu ile başladı!
kamuoyu tape yağmuruna mı hazırlanıyor yoksa eldeki malzeme bitti de deponun dibi mi sıyrılıyor zamanla anlarız!

bu tape'de şehzade bilal üstün aklı ile milli eğitime yön veriyormuş! bunu öğrendik!
http://www.odatv.com/n.ph...i-ortaya-cikti-0408141200

ben de diyorum bu milli eğitimin niye hiç beli doğrulmuyor!!!