bugün

kadınların ^^katiyen alamam^^ demek yerine hemen eriyip ayyyyyy inanmıyorum ya saol offff yaaa diyip içine atladıkları sonra da ağızlarından salyalar aka aka bi hal oldukları aksi bir gevşeme durumu..başka türlü değil...
(bkz: ananı da al git buradan) denir...
(bkz: tanimadiginiz bir erkek size ayar verirse)
gerçek yaşamda büyük bir olasılıkla çiçekleri suratının ortasını yenmesiyle son bulcağını düşündüğüm koşul.
o çiçekleri verenin kafasında paraladıktan sonra müsait yerine monte etmek gerekir. erkeğe erkek çiçek verebilir mi ya?
-Al.
+Ne bu.
-Çiçek.
+sapık mısın lan
-abi yanlış anladın ben satıcıyım.
herhalde şöyle olurdu * bu ne lann ?? sen kimsin bana çiçek veriyorsun? o çiçeği aldığım gibi kafasında parçalarım onun! diye yazardım ama tabiki hepimiz çoğu insanın bunu yapmayacağı * bildiğimiz gibi donup kalıp "aa ya bu ne şimdi ama olmadı yaaa " deyip alacağını da biliriz.

(bkz: bana maval okuma)
çiçekler papatya olursa kafasına geçirme eyleminin rafa kaldırılabilirliğinin artacağı eylemdir.
"bir dakka noluyor burda" demek suretiyle ister istemez tanışacagımız erkektir kendisi. belki de sevgilisini beklemektedir elinde papatyalarla. kavga edip ayrılmışlardır ve o kızgınlıkla yolda gördügü ilk insana incelik yapmak istemiştir. *
başlıkta "siz" diye bahsedilen kişinin de erkek olması durumunda kavgaya sebebiyet verecek durum.
çiçeği alan kişinin de erkek olması durumunda, yeşil sahalarda görmek istemediğimiz bir kaç hareketin olması muhtemel ihtimallerdendir. bir başka ihtimal ise çiçeği alan kişinin kılık kiyafetini kontrol etmesi ardından kaçmasıdır.bir başka ihtimal ise çiçeği veren kişinin 6 cm kalınlığında merceklere sahip gözlüklerini evde unutmasıdır.
(bkz: impulse mascerade)
kendisini çok piç sanan bu erkek aklınca sizi mal edip ayar olacaktır hatun kısmına ya da taşak geçecektir. çiçeği alın, kafasına vurun, bir daha kine götüne sokarım deyin ve uzaklaşın.