bugün

gözleri ileri derecede bozuk olan bi arkadaşıma metronun karşı peronundan el salladığımda düşündüğü şey olduğunu düşündüğüm şey.öle olmasa o sarı çizgiye kadar gelip sen kimsin demezdi heralde.
genç kız; kur yapılıyor sanarım, kikirderim.
tıfıl oğlan; arkamdakine mi diye, dönüp arkama bakarım.
hanım teyze; ay necmiye nin gelinidir o, ben de sallarım.
bıçkın delikanlı; o eli alır, gtune sokarım.
yapılması gereken tek şey yerden en yakın taşı alıphedefe kilitlenmektir.
hiç tanımadığınız biri size el sallarsa bilin ki o benim.
manyak olduğumdan sallıyorum o eli. dikkat çekmeye çalışıyorum. moralim bozuk, size el sallıyorum ki gelip dövün de olay çıksın diye.
hea, ama hiç tanımadığım biri bana el sallarsa deli der yoluma devam ederim. delidir çünkü. başka kim niye el sallar ki?
muhtemelen arkadaki arkadaşına sallıyordur der geçip giderim.
bunu anadolu insanımızın bir güzelliği olarak düşünebiliriz. yıllarca hayatım yollarda geçti diyebilirim, uzun yollarda tek başıma yaptığım yolculukların en sıkıcı anlarında, bir eşşeğe binmiş bir dedem, traktör süren bir teyzem, ekin biçem abilerim, çapa yapan ablalarım, ne zaman bunların yanından geçerken kornaya bassam el sallarlar. biz öyle bir milletiz ki bizim yaşamımız dünyada hiç bir kitapda yer almaz, insanlığın resmini çizseler bizden başkasını bulamazlar, kalemler bu güzelliği yazmaya kalkışamazlar, insanlara verilen değer milletimizin ergenekonda doğuşuyla başlamıştır dünyanın sonuna kadar gidecektir.
50 kişiden biri olma ihtimaliniz yüksektir. (bkz: elimi sallasam ellisi)
o kadar mı ilgi çekiciyim deyip kendinizde gururla utanma arasında duygular oluşturur .
intihar sebebidir .bikaç kez yaşadım artık el sallandığı zaman gülümseyerek karşılık veriyorum ki bana değilse daha az göze batıyo tanıdıksa karşıdakinin gönlü oluyo bu durumdan muzdarip olanlara tavsiye ederim .
(bkz: tanıdık olmayan birinin el hareketi çekmesi)

bu veletler çok fena, durduramıyoruz.*
eğer el sallayan güzel bir kadınsa hiç bozuntuya vermeden el sallanabilir. akabinde olaylar gelişir.
Büyük ihtimalle gözlüğünü takmamış miyoptur o. Hoşgörülü yaklaşın sizde sallayın.
bana en son stajdayken oldu bu. yurda dönüyordum, kampüsteydim. ismimle seslendi birisi. döndüm baktım, gülümseyerek el sallıyor. ama gerçekten hiçbir fikrim yok. sen kimsin o.O
hiç tanımadığınız biri size el sallarsa siz de ona sallayın. el.
bende el sallarım. büyük olasılıkla benle kafa buluyordur bende onla bulurum. *
özellikle otobüste sizi uğurlamaya gelen biri yoksa siz tanımadığınız insanlara el sallayın. mutluluk vericidir.