bugün

şarkısı budur.

https://www.youtube.com/w...Dw4ngabSnd_h&index=20
Ama neden neden neden neden ?
Ulan bi elma için bu kadar insana acı çektirilir mi be?
Ters adamsın vesselam.
O yasak ağaçla ademi neden sınamıştın bunu merak ediyorum sımamasaydın gücün yine yetecekti insana zaten bu kadar zaman bu kadar insan dünyada sadece ademin hatası değil miydi o ağacı ihlal etmek ben olsam o ağacı bir daha görmezdim bile sincerely büyük yaratıcı.
ne güzel uyuyordum, neden ben?
yaşamama izin verecek misin?
- Seni kim yarattı?
- Çoklu evrenler ve/veya paralel evrenler var mı?
Varsa; her evrenin tanrısı ayrı mı?
"yaratici sorular sorun" dedigim basliktir.

cehennemde aci cekecegimizi bildigin halde neden bunu tatmamiz icin bize aci cektiriyorsun?
Başlığı görünce aklıma dyatlov geçidi vakası geldi. Okumadıysanız, (bkz: dyatlov geçidi vakası)

Dağa çıkmadan geri dönen son kişi hariç herkes ölmüştür. Bu onuncu kişinin konuşması ise şu:

"Eğer tanrıya bi soru sorma hakkım olsaydı, o gün arkadaşlarıma ne olduğunu sorardım."
Bizi marşmelovdan yaratma sansin vardi neden çamur?
Tanrı hangi dili konuşuyor ki ? her türlü ingilizcesi vardır ama , yoksa almazlardı işe. sorum onu saatlerce düşündürebilir.
''What the fuck, are you talking about? ''
Allah ın kendini yaratmasından rahatsız olan, bundan hoşnut olmayanları gördüğümüz mevzudur. Samimi iseniz ölümü murat edin. Hayatınıza son verin.

Sen önce bir tozu yoktan var etmeyi başar, sonra kendine göre bazı yaratıkları imtihan edip ödüllendirirsin. Varlığını neyle anlamlandırıyorsun seni süper(!) zeka!
Haberim olmadan neden beni sınıyorsun Allah'ım
Ben güçsüz ve aciz bir kulunum...
Seni bölerek çoğaltacağım. Açlık güvenliksizlik ölüm adalet gibi şeylerle sizi sınayacağım. Kazanana dünyadaki meyvelere benzer meyveler ikram edeceğim. Var mısın ?
Neden bu kadar acımasızsın?

Hadi itiraf et insanların acı çekmesi hoşuna gidiyor.
Lütfen al artık cennetine sınav edeceksen orda et, bıktım buranın trafiğinden.

Soru olmadı ama neyse.
şey diycem ya. ee naptın.
sence biz şimdi neyiz?
-koyabiliyor muyuz?
+neyi?
-anladın sen onu.
bizi neden zenginlikle sınav etmedin?
afrikada çocuklar açlıktan ölüyor ama sen orda oturmuş bizi seyrediyorsun!!! jadbjfhf.

edit: soru olmalıymış pardon, afrikada çocuklar açlıktan ölüyor ama sen orda oturmuş bizi seyrediyorsun??? jadbjfhf.
Nasılsın?
seni kim yarattı?
Bu kadar insana ne gerek vardı ?
Neden ölüyoruz?