bugün

Sözlüğün üst kısmında çıkıp duran reklamda yazan şey. Olm mason musunuz hristiyan mısınız adam gibi reklam mı yok amk?
Sadece bana cikmiyor degil mi dedigim reklam seysi. her yerde bu reklamlardan var.

"Tanriya daha yakin olmak istemez misin?"
"Tanriyi tanimazsan boslukta hissedebilirsin"
"Bunu degistirmek ister misin?"
"ister misin ha?"
"ne kadar guzel baksana suna"
"su cok guzel sen de gelsene"

yani istesem zaten olurdum. Ben misyoner olsam daha baska yontemler denerdim.
görsel

bu fotoğraftaki ablayı görünce , uzaklaşmak istiyor insan.
uludağ sözlüğün bıktıran reklamı .
misyonerlerden kaç para aldı acaba?

"kuran-ı kerim, hadis , siyer " reklamı niye yok mesela ?
Sözlükle alaksı yok. Allah kitap bişi aradiysaniz googleda çikar.
Oto lastigi, jartiyer, caydanlik bakin degisir.
görsel

Bir yıldır peşimi bırakmıyor itneler. Ol ma ya cam!

Edit: vurmayın hristiyan olmayacam demek istedim.
var olan tanrıya yakın olmaksa bu, herhalde bir tek doğduğumuzda çok yakınız tanrıya. bildikçe uzaklaşıyoruz ama neyi olursa bildikçe, iyiyle kötüyü ayırma yeteneğini elde ettikçe uzaklaşıyoruz. bu tanrının kötü olmasından değil. sadece bu kadar bilirken biz de bi şeylerin tanrısı zannediyoruz kendimizi. hem tanrıya hem tanrısallığa yakın olunamıyor.

edit: ulan çok güzel konuşmuşum böbürlendim ve doğru yoldan biraz saptım belki şimdi durup dururken. allahım hem kibir hem ego hem irade verdin nasıl yapalım da yanmayalım?
Reklam resmindeki kızlar ne alaka onu çözemedim :d
alak suresi'nin son ayetine de göz atılabilecek bir konu (yalnız, secde ayeti olduğundan, tilavet secdesini ihmal etmeyiniz; hem de konu uygulamalı hale gelmiş olur aynı zamanda.).
Ölmek, mort olmak, cortu çekmek.
some soğan zarı problems.
Gürcistan'daki bir adam tanrıya daha yakın olmak için dağ arasında yaşıyor. Bence reklamdan yerine direkt olarak o adamın yanında yaşamalısınız.

Edit:artık bu reklam gösterilmiyor
"Tanrıya daha yakın olmak için lütfen bu reklama basınız"
Me:
Asla!