(bkz: başlık yukarı)

bir çocuğun hayata tutunması için desteklenmesi gereken kampanya. (bkz: #33774575)

ek: arkadaşlar face sayfası kapanmış çünkü doktorlar çocuğun bacağının tamamen kesilmesine karar vermişler. yani para toplansa da çocuğun bacağına protez takılamayacak.. babası doktorlarla son bir görüşme yapıp bir karara varacaklarmış.
Az çok demeden yardım edilmesi gereken kampanya.
başka bir platformda görmemle birlikte burada açmak istedim başlığı. belki araştırıp göreniniz olmuştur.

kendisi kemik kanseri. bacağından ameliyat olması gerekiyor. bu da iki şekilde mümkünmüş; ya bacağı tamamen kesilecek ya da bacağına protez takılacak. fakat protez için maddi imkanları yetersiz, bu yüzden bir bağış kampanyası başlatılmış.

ilgili açıklama videosu burada: https://www.facebook.com/...n/posts/10209751285529433

lütfen izleyin bunu.

bilmiyorum hani belki böyle kampanya açma diyenler olacak ama şunu diyebilirim; empati yapın. bazılarımız " ..x yapan kızın y olması.." başlığına girdi girerken birileri can derdinde..

hiç bir şey yapamıyorsak dahi Başlığı da yukarıda tutalım, daha çok kişiye ulaşsın.

----------------------

ek: arkadaşlar face sayfası kapanmış çünkü doktorlar çocuğun bacağının tamamen kesilmesine karar vermişler. yani para toplansa da çocuğun bacağına protez takılamayacak.. babası doktorlarla son bir görüşme yapıp bir karara varacaklarmış.