bugün

insanın sinirlerini zıp zıp zıplatan, kendilerini ne sandıklarını merak ettiğim şahısların tavırları. Hiç bir zaman eşcinsel travesti vs kişilere karşı sorgulama yapmadım tercihtir dedim ama böylelerini görünce yere batsın sizin farklı görünme çabalarınız lanet gelsin gerçekten. Taksici abinin sabrı olağanüstü.

ilgili video: https://www.facebook.com/...g/videos/430207470520070/
Kenara çekip sonunda dövmüştür. Kimse dayanamaz bu kadarına. Videoya alamamışlar haliyle.
Lan her şeyden önce ilk olay adamlar(!) takside sigara yakmış en büyük saygısızlık bu. Yetmemiş birde bagiriyorlar yatırıp sikeceksin diyeceğim istedikleri bu zaten ayrıca saygisizligin homosu, heterosu olmaz.
taksiciye yapılmış saygısızlıktır. ekmek parası olmasa taksici 2sinede büyük bi hediye verirdi de neyse.
izlerken utandım zaten yarısına da bakmadım, ne diyeyim allah ıslah etsin böylelerini.
seviyesizliğin kuyruklusudur.

linke tıklandığında karşınıza çıkan başlığın "homofobik eşcinseller" oluşu ise başlı başına dumur sebebidir.
ben videonun sonuna kadar tahammül edemedim. Taksici abiyi tebrik ediyorum, iyi sabretmiş. Ayrıca yaptıkları diğer eşcinselleri de yanlış tanıtmaktan başka bir şey değil. kuçkanın kadını erkeği gayi transı olmuyor sonuçta.
Benim taksici arkadaşım Tamer e denk gelmedikleri için şanslı eşcinsellerdir. üzerindeki acil durum yazan sopayla girişirdi bunlara. herifin nasıl bi kredi borcu varsa gık dememiş amk.
Tabi olayı bütün eşcinsel insanlara yıkamayız bir kısmının aşırı ben özgürüm havaları bu noktaya getiriyor.
iste ozgurluk adina guzel bir video. londra' da yasiyan biri olarak hic boyle saygisizini gormedim, goremem de. cunku sistem oyle. ve pek sevmesem de gecenlerde de yazmistim, ozhan kutahyali bir sey soylemisti, dogruydu. bir sinemaya gidip filminizi seyredebilir, iceceginizi icebilir ve yiyeceginizi yiyebilirsiniz, fakat o sirada bomba var diye bagirirsaniz, bu ozgurlugun sinirlarini asmaktir. baskasinin ozgurluk sinirlarina giremezsiniz.