Torres'in penaltısının ardından Ellerini Tanrı'ya uzatmış efsanevi adamdır.

Bir yakarış ancak bu kadar ''samimi'' olabilirdi,ancak bu kadar.
takım kadrosundan sadece 1 kişi profesyonel futbolcuymuş. 9 tanesi işsizmiş. Geri kalanlarda birisi garson, birisi kamyon şoförü, birisi turist rehberi, birisi seyyar hindistan cevizi satıcısı falanmış.

Kaynak: Uruguay Tahiti maçını sunan spiker.
adimi samin olarak degistirmek istememe sebeptir. futbolun her zaman amator ruhunu sevdim, iyi ki varsiniz lan.
geceleri taksiye çıktığı söyleniyor.ne iş olursa yaparmış.
konfederasyonlar kupası 2013'de toplam 24 gol yiyerek 8 gol ortalaması yakalamış ülkenin kalecisi.
adamlar daha amatör tabi, gayet normal bir durum.
not: tahiti 3 maçta en azından bir şeref golü atmayı da başarmıştır. o da nijerya'ya karşı.
hobi olarak futbol oynadığı aşikar olan kalecidir. en azından öyle olduğunu ümit ediyorum. geçimini futboldan sağlamıyordur umarım.
gönüllerin kahramanıdır. takımının ve rakiplerinin vaziyetini bile bile bu konumda yer almak amatör ruhla açıklanabilir.
Esas problen tahitinin bu turnuvaya alinmasidir. Adamlar ispanyadan 10 yediler ustune bide kacan penalti var ama takimin sahada bulunan 11 oyuncusuda futboldan bi haberler ispanya macindaki penalti pozisyonunda topu elle engelleyen oyuncu hakem penalti verince oyle bir sasirdi ki gormeniz lazim tahminimce bu futbolcu daha ceza sahasi icinde tupa elle mudahalenin penalti oldugunu bilmiyordu.

Boyle futbolcularin oldugu takimda kaleci ne yapsin.
10-0 lık ispanya mağlubiyeti sonrası "hocam beni yanlış yerde oynatıyor" diyen kalecidir. *

edit: ispanya
(bkz: dayan mondragon 6-0)
Fazla üzerine gidilmemesi gereken kaleci.belki adam bir şey deniyordur.
destek verilmesi gereken kaleci.
(bkz: yedirmeyiz)
(bkz: yaran kaleciler)
Maç boyunca yaptığı kurtarışların yanı sıra, kurunun yanında yaş da yanar misali güme giden kalecidir. Açin önünü açın. Hakediyo bu çocuk. * *
(bkz: Mikael Roche)
(bkz: allahını seven defansa gelsin)
bir amerikan samoası kalecisi hiç değildir.