bugün

burak özçivit böyle bir önermeye ev sahipliği yapabilir belki...nedense şu aralar hiç olmadığı kadar yakışıklı gelmeye başladı , gözümde farklı bir çekiciliği oluştu...
konuyla alakalı söylemek istediğim tek bir şey var ; (bkz: hayal dünyasında yaşıyor bazı ibneler)
dunyanin baska her yerindeki yakisikli erkeklerin hepsi oturup agliyor suan.
(bkz: lightning123)
kendimizi böyle konularda çok küçümsememek lazım.
(bkz: yaw he he)
bir erkek olarak siktir lan demek istediğim önerme.
kandırmayalım birbirimizi türk kızları ne kadar güzelse türk erkekleri de o kadar yakışıklı. kadınlar makyaj vs yine toparlıyorlar da erkeklerin işi daha zor. idare ederiz yinede bir giderimiz var üzülmeyin.
Sempatik italyan erkekleri yanında odun ve okuz turk erkekleri olarak daima sönük kalıyoruz beyler artık kabullenin. Ve tabi bazi rus erkeklerinin güzelliği de yadsınamaz. Bir erkek olarak söylüyorum ortalama olarak tamam çok çirkin değiliz ama çok yakışıklı da değiliz. Ortalarda seyretmeye devam.
olum şu cümle tamamen aşağılık kompleksi yemin ediyorum: ''kandırmayalım birbirimizi türk kızları ne kadar güzelse türk erkekleri de o kadar yakışıklı''. bir kere türk kızı bildiğin tartışmasız güzel. ne o rusun allıkla kapatmaya çalıştığı sırıtan bir beyazlığa sahip, ne de afrika ülkelerinin siyahiliğine. çok güzel bir ten rengi var. çok fazla makyaj istemiyor. doğal güzelin karşılığıdır türk kızı. orta avrupa kızlarının kaşsız kipriksiz yüzlerine bakıldığında türk kızı sanat eseri gibi kalıyor yemin ediyorum. ortadaki sorun türk kızı tavrı/tribi. bütün alımlılığı, temizliği, sevecenliği alığp götürüyor. duygu oruspusu ayrıca. o kadar duygusallıkla dolmuş taşmış ilişkiler istiyor ki, ilgi delisi olduğu için iki dakika rahat bırakmıyor insanı. bakın bu deneyimleri şahsen kendim deneyimledim. türk kızı ve türk erkeği erasmusun popüler çocuklarıdır. erkekleri erkek güzelidir kızları egzotiktir. bakın bu deneyimleri şahsen kendim deneyimledim. sıfır deneyimle izlediğin bi iki yabancı dizi ve sayısız pornodan yola çıkyorsun, farkına var. kendinizi küçümsemeyin. yabancıların hepsi sığ, kültürsüz, seviyesiz, antisempatik, yılışık, yapışık, karaktersizdir.
örnek olarak.

(bkz: cemalettin boynukalin)
kanitiyim.
bu kişiden kişiye değişir ama neyse.
Özellikle geniş omuz uzun boylu olanlar.
tespitin babasıdır. helal olsundur.
(bkz: Ruskekosu)
Vallahi d0ru.
laf-ı güzaf.
ayy puahahaah.. hiç gülesim yoktu lan.
türk erkeklerinin istisnasız hepsi tipsiz, şişko, göbekli, cüce, dağdan kaçma boz ayı gibi kıl yumağıdır.. bunları gördüğüm an direkt yolumu değiştiriyorum karşı yola geçiyorum, artık o kadar çoklarki kaça kaça yol kalmıyor, nereye kadar yani.
işte bu yüzden her üç ayda bir italya, ispanya gibi ülkelere gidiyorum oradaki yakışıklı, fit, zeki, kibar erkekleri gördükçe gözüm gönlüm açılıyor.. sonra türkiyeye geliyorum tekrar moralim bozuluyor falan.
hangi paralel evrende olduğunu merak ettiğim önermedir.
kim uyduruyor lan bunları. paralel evrenden bahsediyoruz sanırım. yanlış tespit anuha goim.
(bkz: dünyanın en kısa fıkrası)
yakışıklılık değil de kazandığımız nokta ne biliyor musun?

çok gezmiş çok görmüş bir abim söylemişti bunu. biz türkler demişti. siktiğimiz orospuyu bile sahipleniyoruz.

çoğu millette bulunmayan ve bizi öne çıkaran o şey bu hissiyat işte. yoksa kara kaş kara göz motomot orta doğu insanı.
Tüm türk kızlarının katıldığı gerçektir.

Şaka bi yana bir keresinde birisi Suriyeli erkekler daha yakışıklı demişti.

Kızlar neyimiz eksik ya anlatsanıza biraz?
Bütün türk anneleri oğulları hakkında böyle düşünür.
Onlar açısından doğru bir önerme.
Yhaaa utndirmsnaaa .s .s