bugün

burak özçivit böyle bir önermeye ev sahipliği yapabilir belki...nedense şu aralar hiç olmadığı kadar yakışıklı gelmeye başladı , gözümde farklı bir çekiciliği oluştu...
konuyla alakalı söylemek istediğim tek bir şey var ; (bkz: hayal dünyasında yaşıyor bazı ibneler)
dunyanin baska her yerindeki yakisikli erkeklerin hepsi oturup agliyor suan.
(bkz: lightning123)
kendimizi böyle konularda çok küçümsememek lazım.
(bkz: yaw he he)
bir erkek olarak siktir lan demek istediğim önerme.
kandırmayalım birbirimizi türk kızları ne kadar güzelse türk erkekleri de o kadar yakışıklı. kadınlar makyaj vs yine toparlıyorlar da erkeklerin işi daha zor. idare ederiz yinede bir giderimiz var üzülmeyin.
Sempatik italyan erkekleri yanında odun ve okuz turk erkekleri olarak daima sönük kalıyoruz beyler artık kabullenin. Ve tabi bazi rus erkeklerinin güzelliği de yadsınamaz. Bir erkek olarak söylüyorum ortalama olarak tamam çok çirkin değiliz ama çok yakışıklı da değiliz. Ortalarda seyretmeye devam.
olum şu cümle tamamen aşağılık kompleksi yemin ediyorum: ''kandırmayalım birbirimizi türk kızları ne kadar güzelse türk erkekleri de o kadar yakışıklı''. bir kere türk kızı bildiğin tartışmasız güzel. ne o rusun allıkla kapatmaya çalıştığı sırıtan bir beyazlığa sahip, ne de afrika ülkelerinin siyahiliğine. çok güzel bir ten rengi var. çok fazla makyaj istemiyor. doğal güzelin karşılığıdır türk kızı. orta avrupa kızlarının kaşsız kipriksiz yüzlerine bakıldığında türk kızı sanat eseri gibi kalıyor yemin ediyorum. ortadaki sorun türk kızı tavrı/tribi. bütün alımlılığı, temizliği, sevecenliği alığp götürüyor. duygu oruspusu ayrıca. o kadar duygusallıkla dolmuş taşmış ilişkiler istiyor ki, ilgi delisi olduğu için iki dakika rahat bırakmıyor insanı. bakın bu deneyimleri şahsen kendim deneyimledim. türk kızı ve türk erkeği erasmusun popüler çocuklarıdır. erkekleri erkek güzelidir kızları egzotiktir. bakın bu deneyimleri şahsen kendim deneyimledim. sıfır deneyimle izlediğin bi iki yabancı dizi ve sayısız pornodan yola çıkyorsun, farkına var. kendinizi küçümsemeyin. yabancıların hepsi sığ, kültürsüz, seviyesiz, antisempatik, yılışık, yapışık, karaktersizdir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.