bugün

evet bu ay içerisinde yaşadığım 2 olay üzerinden tespitimi sıçtım ve hatun ayarlamak noktasında tıp öğrencileri 3-5 adım önde diğer öğrencilerden. tabi ki bunda kişinin de büyük bir etkisi var. tıp okuyupta bunu hatun ayarlamak için kullanmayan cinslerde olabilir.
kesinlikle eczacılık fakültesindeki kızlarda yemiyor aga yaa.
sohbetleri yetersiz asosyal demeye dilim varmasa da sosyallikleri sınırlı.
beyaz gömlekten ileri gelen etkidir. bazı yakışıklı erkeklere bu gömlekler seksi bir hava katıyor. napalım giymesinler gömleği. ya da bütün erkekler beyaz gömlek giysin anasını satayım dfgklj. bir de kadınlar hayatlarını kurtaran erkeklere bayılırmış. bir filmde kullanılan sözün yalancısıyım ben de. bu erkekler içine itfaiyeciler de dahilmiş. (bkz: itfaiyecilerin kızlar üzerindeki etkisi)
sosyal ve tıp okuyan bir erkekse sorun yoktur , çoğu kız arkadaşın olda dahi ayyy , ne gzeeel canm der .. al işte cinayet sebebi gız! adam kendine dohtor gızım , hep bir statü snıf meraklısı gızların hayranlığından olur .
mühendisin etkisi yanında ezilen etkidir. tıp öğrencileri okul süresince vücuttaki tüm duyarlı noktaları öğrenirler. mühendislik öğrencileri ise okul başladığında bu konuda tartışmaya başlarlar. bulduklarını deneme yanılma yöntemiyle efsaneleştirirler. en sonunda ise kızlar üzerinde mühendis damgalarını, duyarlı nokta bilgilerini, sırf erkek olan bir yaşam ortamında gelişme nedeniyle olan rahatlığı vurduktan sonra birde aduket atarlar. alamadıkları hero yoktur.
Sevgilisi varsa ayrılır bile. Siz daha 3 5 adımdan bahsedin.
hasta ve yakınlarından dayak yiyince terse dönenen etkidir.
(bkz: bana faydası olmayan kilisenin papazını sikeyim)
hiçbir etkisi yoktur. en azından benim çevremde öyle. çünkü doktor kızlar doktor sevgili aramıyor. zeki hatunlar, eşek gibi ders çalışacak ikisi de, ilişki ne zaman yürüyecek? doktor kızlar, mühendis arar. neden, çünkü kız çalışacak çalışacak, müsait olunca arayacak adamı, adam zaten genelde boş olacağı için koşup gelecek, ilişki yürüyecek. kız da ilişkiyi kendisinin yürüttüğünü düşünerek sevinecek.

püf noktam olsun mühendis kardeşlere. diş hekimliği, tıp okuyan kızlar, genelde mühendis ya da mimar buldu. tıpçı bulan çok nadir. bizim kızlar bize bakmıyor genelde.
sen bir de plastik cerrah olanların etkisini görsen hıncından sokağa çıkmazsın o derece.
Kızların salyalarını akıtacak etkidir.

Dibi düşer hepsinin.