bugün

tartışılmayacak bir husus. kadınlarının bu kadar çirkin, erkeklerinin bu kadar yakışıklı olması ilginç. demek babaya çekiyor türk erkeği.
(bkz: beni tanıdılar sen kaç) *
bir türk erkeğinin yaptığı tespit. ilginç...

tartışılacak bir husustur ve hayır değillerdir. %99.8 i berbattır...

yakışıklı erkek görmek isteyenlere iskandinav erkeklerini öneririm.
(bkz: türklerin edeleli kolları için tıklayın)
kabul etmeyen kızların ve gaylerin kimlerle seviştiklerini merak konusu haline getiren durum.
biraz doğru, biraz yanlış bir tespittir. komşu ülke erkeklerine bakıldığında * türk erkeği biraz daha önde geliyor. tabi bu yakışıklılık evlenene kadar. evlendikten sonra ise saçların dökülmesi, göt göbeğin büyümesi, badem bıyık ve bakımsızlık gibi etkenler bu durumu tersine çeviriyor.
ingiliz erkeklerinin götüyle güleceği önermedir.robbie williams tek başına iktidara gelmiş orda hala konuşuyorsunuz.
bir türk erkeğinin ego tatmini için sürekli tekrarlaması gereken düşünce.
yadsınamaz bir gerçektir efendim... herkese iman dolu günler. bu gece de size türk erkeklerinin yakışıklılığı hakkındaki tespitimi yapacağım.

kalpleri iman dolu, yürekleri sevgi dolu türk erkeklerinin yakışıklılıkları gönül tenimizi titretiyor efendim. zira antalya'da, izmir'de çeşitli tatil bölgelerinde yakışıklı olmalarının vermiş olduğu avantajla çok rus kız tavlamaktadırlar. ve müslüman türk erkeğinin gücünü hristiyan kızlara karşı gösterirler. allah bütün milletlere türk erkeğinin yakışıklılığından nasip etsin.

görsel
bak söz ver bir daha değiştirme yok böyle kalacak narası attıran göt kaldırıcı tespit.
benim gibilerin var oluşuyla doğru olabilecek önerme.
Basligi acan yazar kendine guveninin tavan yapmasindan kaynakli bir durumdur.pek tabi oyle olmadigini yada varsa goremedigimizi biliyoruz.
(bkz: çok yakışıklı türk erkeklerinin olması) daha doğru olur bence.**
Hönk? önce şu silahı bir indir ve seninle iki mantıklı birey olarak konuşalım, tamam mı dostum?
önden mi, arkadan mı diye sordurur.
(bkz: götüyle gülmek)
görsellerden bakınca çıkan ilk fotoğraflar anlatıyor herşeyi,

https://www.google.com.tr...ei=kHj2UYaZOe754QSI-4CgDw

evet.
Doğru önermedir, akdeniz yada egedeki tatil beldelerine giderek çeşitli milletlerden erkeklerle mukayese edin.
soydan gelen bir özelliktir kanımca .
türk olmadığımı anladığım başlık olmuştur. evet.
Çoğu delikanlıdır. Merttir.Karizmatiktir ama yakışıklı değildir.
yazarlar benim profil resmimi görmüş anlaşılan.
(img:#1700707)
Sözlük erkeklerinin yakışıklı olduğu kadar bir gerçek.

izninizle Ferhan bey'e talibim.
Bir an Bizim "sözlük erkeklerinin fotoğrafları" başlığını açtım sandım, gazete linkiymiş.
Ben Türk erkeği değilim o zaman.