bugün

Çok ürkünç bir durumdur, bircok kisinin başına gelmiştir bu durum.
Götü sağlama alma içgüdüsüdür..
küçük yaşlarda başa gelen durumdur.
görsel
bende mevcut olan korkudur.
size korkumun başlama nedenini anlatayım.hani apokalipto filmi var ya tam başroldeki eleman diğer adamlardan kaçtığı sahnede, kaçtığı adamlardan birine yılan ok gibi atılıp tam boğazından yakalıyor.orda bu yılanların fırladığı kafama kazındı.(beyin işte * ).ne zaman tuvalete otursam yumurtalarımı yiyecekler korkusu var içimde.
Ev arkadaşımın fareler yüzerek klozetten çıkabiliyomuş demesiyle edindiğim korku. Banyoda hamamböceği görse aklını kaçıracak bünyeleri zorlayan korkudur.
görsel
Fazla bilim kurgu izlemenin zararıdır.
Uyurken yataktan el veya ayağı boşluğa birakamamak gibi bir şeydir .
Klozetin temiz olmamasından daha korkutucu olmayacağı kesindir. Kapılan herhangi bir hastalık ömür boyu korkularimizi yok edecektir. Malum mezarda korkuya gerek yok.
urkutucudur. stephen king in bu konuyla ilgili bir romani vardi. daha sonra filmi cekildi.klozetten cikan yaratuk adamin altindan girip ustunden cikiyordu. sacma birseydi gerci.
alaturka tuvalet kullanalim, kullanmayanlari uyaralim.
Klozete sıçmama sebebidir.
Paranormaldir.
askerde alışılan durumdur.
(bkz: sadebe bana mı oluyor hissi).
tüm zamanların en büyük korkusudur.

(bkz: tuvalet deliğinden çıkan böceğin kıça kaçması)

(bkz: tuvalette otururken göte böcek tırmanması)

(bkz: tuvalet deliğinden çıkan böceği sıçarak öldürmek)
Fatma girik eski programinda vardi klozetten cikip sican insanlarin gotunu yiyen bi yaratik ozmanlar tirsmistim ama simdi o zamanlar yeni yeni cikab klozet tarzi tuvalet sistemine karsi alaturka tuvalet yapanlar tarafindan cikarilmis bir yalan oldugunu dusunuyorum.
görsel
(bkz: her önüne geleni yazar yapmanın sonucu)
okurken yalnız olmadığımı anladığım korku.
çocukluğumuzda atv de yayınlanan şok adlı programda izlediğimiz fakat şimdilerde çoğumuzun hatırlamadığı, bilinçaltımızda tatsız bir korku öğesi olarak kalan (bkz: pasamed) in suçudur.

https://eksisozluk.com/pasamed--211915
alaturka tuvaletlerde daha vahimdir.