bugün

Nedense en unutulan şeylerin bile birden akla geldiği nadir anlardandır. Her şey düşünülebilir. Genelde de ciddi mevzular düşünülür. Acaba şu şöyle oldu mu, acaba bunu böyle yapsam daha mı iyi olurdu, lan yanlış karar mı verdim vs... Şahsen ben beste yapan bile gördüm...
kendi kendime bilmece uyduruyorum lan ben.
kutumda koyu kahverengi hissediyorum.
şampuan etiketindeki terimlerin ne anlama gelebileceğini düşünmek.
böyle bir başlık açmak.
java programlama dilinde "null pointer exception " hatasını nereden aldığım ve nasıl giderebileceğim hep gelir aklıma sıçarken.
"Ulan bu el 7 alır mı?" (bkz: online batak)
ilginçtir ve yıllardır değişmez, ne zaman sıçsam bir alfa romeo almayı düşünürüm amk.

sanırım götüm beni alma, alma, onlar boktan olur, minvalinde uyarıyor.
" boncuk çıkar mı mı acaba ? "
ne boktan iş yapıyom ben böyle yaa.
Saati dusunmek.
atomu parçalamak.
the respawnables'e alternatif oyunlar hangileridir? oyna oyna sıkılıyor insan nihayetinde.
Bu hafta girecek olan sinavlar ve sinavlarla ilgili ne yapmam gerektigini dusunuyorum.
rektum kanseri sonrası anüsü çıkarılıp torbaya boşalım yapmaya mahkum bir aile bireyimin olduğu gerçeği.
Tuvalette sex.
eski sevgili.
kizlari bide okulun genel durumunu herkese am dusse bana yarak duser.
bu işin yoğunluğu ne zaman bitecek gibi.
acaba oda beni seviyormu?
Ulan benim hep aklıma sokmalık laf geliyor!
Kavga veya tartışma esnasında söylemem gereken cümleler hep tuvaletteyken geliyor.
Hay böyle işe!
Hayatin sicarken daha guzel oldugunu dusundurur.
Hele birde sigara yakmissaniz bu tat baskadir.
üst kattaki de aynı anda sıçıyorsa deve boynunun patlayıp bok içinde kalma olasılığı.
memleketin durumu, kronolojik bir biçimde politika da yapılan hatalar, gelecek planları vs. düşüncelerdir.
(bkz: hayat neden bu kadar boktan)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar