bugün

hainliğin daniskasıdır. teröristten farkı yoktur.

hadi o hdp midir nedir onlar destekliyor* sana ne oluyor amına koyim. sınır ihlali yapılmış hükümette düşürmüş, burada hainlik yapmanın manası yok, ülken söz konusu dalyork.
adam gibi adamdır. bilhassa bu rus-türk mevzusunda ruslar haklıdır. yani yadırganmayacak durumdur.
şahsımdır. evet ben bunu yapıyorum. bu ülke de binlerce aç ve işsiz insan varken suriyelileri ülkeye toplayan akp politikaları yüzünden sağlık sistemi de çökmüştür. ülke egemenliği de yerlerdedir. güneydoğu önce barış süreci denerek devir edilmiştir. şimdi dünya da haritada o bölge kürdistan diye görünmektedir. bir rusya işgali bile gelse bunlardan daha kötü değildir. egemenlik ve onur meselesidir. olmayanlar anlamaz.
sırf pkk yı sevmediği için ışidi destekleyen yetkililerimizden iyidir. masumdur.
Desteklemek mi? gerizekalısınız adamın istese yapabileceklerini söylüyoruz savaş çıksa en önde biz ölücez neyin kafasındasınız?
madem söz teröristlerden açılmış, o halde tırlar dolusu silahı teröristlere gönderenleri savunalar ne oluyor merak ettim.
yahu işid reakson olarak doğdu diyen kahraman, öso bizim evlatlarımızdır diyen kahraman, kabadayılık yapacam diye rusyaya çatan kahraman ama büyük devlet nasıl olunur dünyaya ders verip, hatalı da olsa asla geri vites yapmayan rusya namert hele hele bu adamların tutumunu alkışlayanlar hain.
he canım. sizin gibi kalleşçe düşünenler, zamanında ingiliz mandası altına yatmayı rededen atatürk ve silah arkadaşlarına da aynısını diyordu.