bugün

sosyalleştiğini iddia eden yalnız insanlar. bolca kendilerinden ödün vererek yaşamın sırrını çözdüklerini iddia ederler.
Hepimiz sıradanız. Kendimizi ne kadar özel hissetsek bile, zamanla kendimizi hayat mücadelesine kaptırdığımızda sıradanlaşmıyor muyuz.Bence insanlarda çok özel anlamlar aramayın. Zaten bulamayacaksınız da. Kafanız %100 de hiçbir zaman uyuşmayacak.tek yumurta ikizleri bile birbirlerinden çok farklı olabiliyorken. Ruh eşini aramak niye.
hepimizi kapsayan genelleme.

Epey gençken, daha doğrusu ergenken kendinizi bir halt sanmanız çok normal. zaman geçtikçe yerine oturuyor taşlar.

ilginçtir, ben, ilk kez terkedildiğimde anlamistim bu durumu. o güne kadar genç bir romantiktim, büyük hayallerle ilk ilişkime başlamış, 15. Gün terkedilmistim. (bkz: swh)

Elbette tek bir sebep ile bu kanıya varmadım. terkedilmek, sıradan bir insan olduğunuz anlamına gelmez.

yarın öldüğünüzü farzedin ve zamanı bir sene sonraya sarın. dünya üzerinde siz yokken de her şey değişmeye devam edecek. örnekler de çoğaltılabilir.

çok da kasmayın yani özelim, bilgiyim diye. Kendi küçük dünyalarınızın önemli insanlarısınız.
hep onlar gibi olmayı hayal ettim.
ama olmuyor be sözlük olmuyor.

normal biri olunca hemen birisi atağa geçip beni ezmek istiyor

neden buna izin vereyim ki.
aptallık olmaz mı..

Ekleme;
Sözlerim benim şahsi Yaşantımdan kendime özel aptallıktır. Bir başkası için değil. Yanlış anlaşılmasın.
moron bir insan demek toplumdaki herkesi göstermez.
Vasatlık. Çoğunluk böyle olmak istemiyor sanırsam ama çoğunluk böyledir.
Sözlükteki çoğu yuzır benim için sıradandır çünkü haklarında bilgim yoktur sohbetim yoktur haklarında merak ettiğim konularda yoktur şüphesiz.. isterse vasat üstü olsun bilgili olsun senin için ilgi çekici değilse sıradan hale gelir.. Sana sıradan gelen başkası için olmayabilir öyle işte..
Kimsenin fark edemediği hazinelere sahip olan insanlar. Görene için başka tabi…
özel bir yeteneği yoktur.