bugün

içine kapalı sessiz sakin asosyaller.
Espri yapmaya çalışan yapıpda üstüne bir de gülen.
Çok kötü alacam diyipde 90 alan.
Kendisini sınıf lideri sanan.
Dersleri iyi olduğu halde yok ya kötü diyen.
Sürekli ağlayan.
Herkes tarafından sevilen.
Çok entellektüel.
Kendisinden başka bir şey beğenmeyen.
Çok gülen.
Garip garip fotoğraf çekinen.
Harbi kız dediğin sözünün eri olan.
Herkesle arası bozuk olan.
Garip arkadaşlıklar kuran.
Hoca yalakası.
Utanmayan hocayı sevgilisi yapacak olan.
iyi insan hoş insanlar.
Daha sayayım mı hacı.
''-hocam ödev verbiştiniz bakbıycak bısınız?''
şişko ve inek.
yalaka.
Daha hoca tahtayi yazmayi bitirmeden yaptığı yanlışı tespit edip sesli bir şekilde dile getiren tip. Böyle bi tanesi tam önümde oturuyordu ve ensesi bayağı genişti. Tam tokatlik.
ilkokulda, montunu üzerinden hiç çıkarmayan ve en az iki derste tuvalete gitmek için öğretmenden izin alan kronik isal tip.
arka sırada oturan cebi delikler.
Yemek tenefüsünde bol soganlı,kıymalı kır pidesi yiyen tip.Ögrnciligimin içine sıctın firdevs.
şişko, sınıfın en komiği olmaya çalışan tipler.. bunlar babadan oğula nesil heralde. benim zamanımda da vardı bunlar hala varlar.
"piçler" dediğimiz fırlama tayfa.
Hocaya sınıfın yüzde sekseninin yapmadığı ödevi hatırlatan tip. Ders aralarında çok pis sıkıştırılırdı bu tip. Sonra da gidip ağlamaklı bir biçimde hocaya söylerdi. Şimdi bulsam yine döverim. Pişman değilim hakim bey.
hocalari bozarak espri yapmaya calisan, reaksiyon alsa da almasa da dersten atilan tipler vardi bir de.***
genelde her sınıfta (ilkokuldan mastere kadar her sınıfta) muhakkak bulunan tiplerdir bunlar.

1- sınıfın en güzel kızı; genelde havalı olur bu kızlar herkese pas vermez sınıfın en yakışıklısının sevgilisi olurlar genelde.

2- sınıfın en yakışıklısı; sınıfın en güzel kızının sevgilisidir, dersleri pek iyi değildir ama karizması yeter.

3- inekler; sınıfta bulunan en çalışkan öğrencilerdir genelde gözlüklü ve sevimli olurlar

4- çapulcular; her sınıfta muhakkak bulunur, birbirlerine "aga" derler salça tiplerdir bunlar derslere ara sıra girerler.

5- beleşçiler; senden benden silgi, kalem vs vs isteyen tiplerdir. özellikle kantinde falan bunlardan uzak durulmalıdır.

6- garibanlar; üst başlarından garip oldukları belli olan tiplerdir.

7- zenginler; okula baba parasıyla alınan arabasıyla yada taksi tutup gelen tiplerdir sürekli övünür bu tipler.

8- sınıfın en çirkin kızı; genelde bıyıklı olur bu tipler, kolları kıllı olur fazlaca esmerdir bakımsızdır.

ben bunları buldum yok mu artıran *
ispiyonculardır. hani şu ağzını yüzünü kırılasıca tipler. hocanın en ön sıradan göt yalayıcıları... ah ulan, ne çekmiştim be...
salak salak espriler yapıp sınıfın en cool tipi kendinin olduğunu sanan ama aslında sınıfın en salağı olan kişiler hep vardır.
en az üç kişiden oluşan kızlı erkekli zengin züppe takımı.
yazılıdan 95 aldığında üzülen inek tiplerdir.
şişko patates yarım kilo domates.
her sınıfın bir en serserisi bir de yancı serserileri vardır. bu en serseri olan, sınıfta olduğu zaman olay daima onun kontrolünde cereyan eder; her türlü piçliğe bu pezevenk yol gösterir; ibinenin önde gideni, bayrak tutanıdır. ne zaman ki bu bir sebepten sınıfta olmaz, o zaman yancıları devreye girer.

bu yancı serserilerde, serserilik bilinci bastırılmıştır. en serserinin baskın karakteri onlara pek hayat hakkı tanımaz. çoğunlukla maddiyat, şekil, tarz vs. gibi materyalist sebeplerden dolayı en serserinin arkasında saf tutmak zorunda kalır bu denyolar.

en serserinin tek olduğu durumlar bir nebze daha rahattır. tek adamlık, diktatörlük gibi olsa da nispeten daha dingin bir ortamdır. ancak kimi zaman bu en serserilik makamı, bir grup veya birkaç kişiden oluşan bir serseri takımı tarafından işgal edilir ki, en tehlikelisi de budur. totaliter veya militarist bir yapıyı andıran bu mekanizmada, ortamı elinde tutan bu orospu çocuklarının hepten azıtıp kontrolden çıkmaları daha muhtemeldir. zira, biri uslansa diğeri alır kontrolü eline; öteki geri adım atsa beriki kudurur, vs.

ister tek, ister grup halinde olsunlar, istisnasız hepsi katışıksız orospu çocuğu değildir ama. kimisi arkadaş ayağına türlü boklar yer, kimisi ergenliğin verdiği kontrolsüzlükle zıvanadan çıkar; çıkar ama sonra bir gün gelir pişman olurlar çoğunlukla; ancak olan olmuş, biten bitmiştir. yıllar boşuna geçmiş, atı alan odtü'yü geçmiştir bile çoktan.
hiç çalışmadım deyip sınavda en yüksek notu alan tipler.
zekiler populerler guzeller inekler ezilenler abazalar...
Sınava hiç çalışmadım diyip yüksek not alan insan kesinlikle her sınıfta bir tane vardır.
sınıfa sonradan gelmiş sessiz sakin hiç bir arkadaşlık girişiminde bulunmayan tipler. naapıyon sen tüm gün anlamıyoz ki biz.
dersi kaynatırken sussanıza hoca ders anlatsın diyip hocaya yağ çeken ibne..