bugün

anadolu ya da fen lisesi çıkışlı olması ihtimali yüksek olan kişidir.
panodaki düşük çözünürlüklü resimlerinde ya okul ya da dersane lacoste u barındıran tip.
genelde yaşamsal faktörlerde tecrübe sahibi olamamış tiplerdir.
ne de olsa ergendir. belki de sadece zekidir. bu sebeplerle kurtarılma ihtimali de göz önüne alınmalı ve bir birey daha kazanmak adına eziyet edilmemelidir. zor da olsa şefkatle yaklaşalım, nedenini niçinini anlamaya, yol yordam göstermeye çalışalım. bizim çocuklarımız onlar. gelecekteki toplum profilimizin bir parçası onlar. oy verecek, hatta çocuk yapacaklar.
Gözun de gözlük, burnun da sivilcesi olan tiptir.
Gözun de gözlük, burnun da sivilcesi olan tiptir.
Yuzune envai sekilde cizin yapilan bireydir. Sakal,biyik,sivilce ve kas turevi hersey yapilir.
bilgi yarışmalarına katılıp yok 2007' derece yaptım yok onu okudum yok bunu okudum şimdi buradan da parayı götüreceğim edası taşır. Türkiye de ki sistem bilgiyi ölçmediği için genelde kültürsüz olurlar, ilk soruda elenirler. bi futbol muhabbeti olsa en son 15 hafta önce ki maçı bilirler, en son çıkmış filmleri ve müzikleri bilmezler. Onların bildiği tek şey bu kitabı ezberlemesi gerektiğidir.
Gunde 8saatten fazla ders çalışan tiplerdir.
çoğu kafa adamdır. inek olanları da var elbette ama onlarla anlaşmak bir odunla anlaşmaktan çok daha zordur. çok çalışmadan derece yapan tipler var ya, görüp görebileceğiniz en kafa, en matrak adamlardır.
anadolu veya fen lisesinden çıkışlı,gözlüklü,sivilceli tiptir.
kulpu kırık çaydanlığa benzer bu tipler.
gözlüklü olur.