O cizdigi kalemin alinip kulagindan sokulup gozunden cikarilmasi gereken tiptir. Ya bir rahat ver arkadasim, her sinav her sinav bunu duymak zorunda miyim. Insan kafasini soruya veremiyor yahu.
kağıdı delme olasılığı yüksektir.
(bkz: hocam başka kağıt verir misiniz)
Hocam bu sorunun amına koydum mesajı veren öğrencidir.
takıntılı insanların sesinden rahatsız olduğu kişidir. ayrıca yaptığı yanlıştır. sadece önemli yerlerin altını çizmesi gerekmektedir.
soru kitapçığını zımparalar gibi haldır haldır satırların altını çizen özenti ergen.
burnunu da iç organları düşecek gibi çeken tiptir.
Böyle yapinca soruyu çözecegini sanan sansasyonel tiptir.
takıntı haline geldiyse bir doktora görünsün, beynimizi sikmesindir.
dikkatimi dağıtmama sebep olan insandır. matematiği öyle çöz anladımda Türkçe sorularının altını niye çiziyon sen ya!!
Yazıyı parmağı ile takip etmeden okuyamayan tiple kıyaslanacak ancak her halükarda ondan bir adım daha fazla rahatsızlık veren tiptir. Neticede parmakla yazı takip ederken ses çıkmamaktadır. Gerçi, yazının altının kalemle çizilmesi sonucu çıkan sesten dahi rahatsız olacak kadar takıntılı ve gereksiz insanlara da şüphe ile bakılmalıdır bir yerde de.

Ayrıca bu tipler, genellikle paragrafın tümünün altını çizerler ve paragraftaki önemli kısmı böylece es geçmiş olurlar. Şöyle ki; paragraftaki önemli kısım artık dikkatsiz bir kimse için önemsiz bir kısım olmuştur. Çünkü paragrafın hepsinin altı çizildiği için paragrafın hepsi önemli kısım olmuş ve asıl önemli noktalar ayırt edici ve önemli olma niteliğini kaybetmiştir. Böylece yazının altını çizmenin mantığı kalmamıştır. Sonuç olarak paragrafın yer aldığı sorunun, bu nedenden mütevellit yanlış çözülme olasılığı artmıştır.

Özellikle paragraf soruları için bu konu hakkındaki tavsiyem şu: Sadece önemli olabilecek kısımların(paragrafta, şıklarla ilgi kurulabilecek kısımlar veya paragrafta asıl anlatılmak istenen şeyin vurgulandığı kısımlar) altını çizmeniz size büyük fayda sağlar. Bu gibi birçok paragraf sorusu çözme tekniği vardır. Bu soruları bu tekniklerle daha kolay çözebileceğinizden bu teknikleri bilmeniz önerilir. Zamanında bu teknikler yardımı ile ÖSS' de Türkçe kısmında büyük başarı yakalamıştım.
sınav süresinin büyük bir bölümünü çizgi çizerek harcayan tiptir. üstelik çizgiye puanda vermezler.
insanı deli eder efendim. Ülkemizin tanıştığı ilk trollerdendir.
Öğrenci işlerini filmini izleyip gaza gelmiş öğrencidir.
laz ve bıyıklıdır.

(bkz: ince)
Sorunun tamamini degil de son kisminin altini bastira bastira cizen tiptir.

Sanki bana cok biliyo da cozecek.