bugün

cm oynayamayı sınava tercih eden öğrencidir. sınavda boş boş etrafa bakar, cevap kağidina garip şekiller çizer, hatta şarki sözü bile yazar. nasil olsa finaller var hayvan gibi çalişirim diyerek kendi kendini teselli eder. (bkz: sınavdan ilk önce çıkan öğrenci) tipidir.
aynaya baktigimda gordugum seydir. bu ogrenci tipi bilgisayari, kitap okumayi, futbol oynamayı buna benzer bilimum sinav haricindeki etkenleri sinava tercih eder.
kendini bütünleme sınavına hazırlayan (ya da hazırlayamayan) öğrencidir.
götüne girecek olan şemsiyenin açılmayacağını bilen öğrencidir. çalışması gerekirken sözlükte entry girmesine kendisi bile şaşırmakta ve sinir olmaktadır. ancak çalışma isteği yoktur. yazıktır. allah yardım etsindir. *
en azından sınava girmeden önce alacağı notu az çok bildiği için rahat olan öğrencidir.
vaktini uludag sozlukte geciren ogrencidir. sınav gecesi bile gozunu monitorden kaldırmaz.
çok çalışmasına rağmen bir okudum da geldim diyen öğrenciye kafa atacak kadar sinirlenen gençtir.
muhtemelen ertesi gün erken saatte kalkmayı gözü yemeyecek öğrencidir.
sınava çalışılmamıştır ertesi sabah 3 kafadar uyanırlar ve birbirlerinin suratına bakarlar ve yarıda kalmış tatlı uykuya güzelce devam edilir.
bilgili bir öğrenci olmasının yanı sıra bilginin getirdiği bir enaniyet de bünyelerine hakimdir, dolayısıyla derse çalışma ihtiyacı duymazlar. sınava elini kolunu sallaya sallaya girerler hatta bir de erken çıkarlar. diğer öğrenciler hasetinden çatlar. mahfolurlar.
an itibari ile benimdir. seytan carpe diem diye dürtüyor.