bugün

Mesut Yılmazın haberine göre “Kesinlikle darbeye karşıyım ama bu şovun,gösterişin içinde bulunmayacağım” demiştir.
Haklı buldugum yorum.
Darbenin karşısındayız dedik yanınızdayız demedik. hoşt!!!
Canım sıla.
Dobra kadın.
Dogrudur; simdilerde fetullah'in kitabini bile yakarlar sirf gösteris için, aman ben hiç fetocu degilim olmadim imaji vermek için. O derece yani...
izmirlidir ne de olsa şaşırtmamıştır. millet orada olacak sen olsan ne olmasan ne? evet.
içi neyse dışı o.
Seviyorum bu kadını.

Not:kolay kolay sevmem.
zaten bu garıyı sevmem. durun ki sövmeyem şuna.
gelirsen ekime gelmezsen kasıma sıla hanım.
Cahilin sanatçısı da hic çekilmiyormuş arkadaş.
Sov dedigi olay ulkede cok ama cok nadir gorulebilecek bi olaydir. Cumhurbaskani ve 3 buyuk partinin liderinin ayni alanda ayni mitingde bulusmasi ulke adina cok guzel bir hadise.
Sıla sen bulunsan ne bulunmasan ne amk asıl şovu sen yapmışsın böyle açıklama yaparak. Sesin güzel ordan devam et sen.
galiba bu yorum üzerine miting iptal edilecekmiş. beştepe'de ciddi tartışmalar yaşanıyormuş. sıla büyük kayıp. *

neyse neyse... sıla darbeci bir gezi çapulcusu olduğu için gayet normal ve kendisinden beklenen bir yorum. şaşırtacak bir şey yok ortada.
Amacına ulaşmış yorumdur.
Kadın sözlükte sol framede şu an.
Yazık lan darbeye karşıyız demek kolay sen darbeyi engelleyen bu milleti alkışlayabiliyor musun?
işi olmasına rağmen bu mitinge şov diye aşağılayan biri alkışlayamaz. Yazık.
seni de adam sanmıştık be sıla gençoğlu; sesin güzel ama karakterin güzel değilmiş sıla gençoğlu, dedirten durumdur.
(bkz: türklerin bilimden çok dedikoduyla ilgilenmesi) sözlüge agir atarlandigim başliklardan bir tanesidir. Baska isiniz yok mudur size ne xx in bilmem neye yorumundan
görsel
hakkında bu kadar yazı yazılacak konu değildir.