bugün

izmir in genç ve güzel müzik yorumcusu.
şuanda türkiye nin en iyi müzik yorumcusu. hele ki yeni albümüyle oradan oraya attı beni.
An itibari ile yeni klibi çıkmış şarkıcı, müzik yorumcusu. Cidden bu kadın harika http://www.youtube.com/wa...-google&v=NZik66n1Nsc
klip belki başarılı olmayabilir ama aşırı güzel olduğunu kanıtlamıştır. Dilim tutuldu resmen.
bir gece bir yıllık maaşımı verirdim, net. gelsin evide üstüne yapayım amk.
etrafımdaki erkeklerin evlenmek istediği kadındır , tabi o ister mi bilemiyorum.
yaptığı şarkıları, sözleri nasıl bir kafayla yapıyor merak ediyorum. hayranıyım.
yeni albümü* eski albümlerine nazaran vasat olmuş.
son albümü bu sefer güldürmedi.
son albümü yine düşünmek istemediğimiz duygularımızı düşündürür hale sokmuştur bizleri. emeği geçenlere çok teşekkürler, en başta da yeşil gözlü meleğe tabii ki.
bıçkın kadın. adeta bir dayı bir emmoğlu. ama tüm şarkıları dinlenesi.
son klibini az önce izlediğim kadın. yeni albüm yapmış, o şarkı da çıkış parçası sanırım albümün. aşırı özensiz ucuz bir klip olmuş. ayrıca şu erkeksi havasından derhal sıyrılması gerekiyor sıla abinin. resmen abi. o nasıl bir şarkı söyleyiş. çok itici olmaya başladı artık. görmüş geçirmiş, hayatın sillesini yeterli ölçüde yemiş, bize vız gelir biz neler gördük beheyyyyyy triplerinden çıkıp, acılı yandan gülüşünü de noktalamalı.
sektörde yeni olmasına rağmen dikiş tutturmayı başarmış başarılı bir şarkıcı.
ortaöğretim hazırlıktan arkadaşım olduğunu yılar sonra tozlu raflarda öğrendiğim, güzel şarkılar yazan renkli gözlü nevi şahsına münhasır kişilik. en iyi şarkılarını sabah açık zihinle yazdığını bir röportajında okumuştum.
kemçük ağzına kurban.
artık, neşeli şarkılar söylerken nakaratların altınca ince bir kahkaha yerleştirmekten, hüzünlü şarkılara geçtiğinde de ses titretmekten vazgeçmesi gereken insan.

her şey yolunda diye bir şarkısı var misal. hüznüne rağmen ayakta duran bir insanı konu almış yanlış çözümlemediysem. şarkının sonunda bir role bürünmüş yine. hani esas erkekten ayrılmak zorunda kalan, içi kan ağlayarak söz konusu esas erkeğe "seni sevmiyorum ben. ahahaha. yalan söyledim. sevmiyorum" diye kandırıp arkasını döner dönmez göz yaşlarına boğulan hülya koçyiğit sesi vardır ya, onu anımsatmakta.

yıllardır aynı şeyi yapıyor. yapmasın. bakınız ben demiyorum ki: bu kadın başarısızdır. dinlemeyin. ben bile daha iyisini yaparım demiyorum. yanlış anlamayın.

ancak ben bir sıla olsaydım, 5 yıldır aynı taktiği şarkılarımda uygulamaya kalksaydım, etrafımdaki biri de "lan artık değiştir şu olayını. derin mana kat. hissettiğin gibi söyle. hissetmen gerektiği gibi değil" dese misal, "doğru söylüyosun" derdim. hak verirdim. değişmeye çalışırdım. anlatabiliyor muyum?

duman misal, asla böyle yapmıyor. bu tarz sanatçıların böyle yapa yapa samimiyeti kalmıyor. zamanla gerçekten hissettiğinden şüphe eder oluyosun.

ki his yoksa sanat da yoktur. sanatçı da yoktur.

şüphesiz monşer.
o güzel sesine rağmen halen daha iz bırakan bir şarkı yapamamıştır. bu yüzden gözümde değeri yoktur. sevmem.
Röportajını okuduğum sanatçı. Müzik zevklerimiz aynı bir de yeraltı edebiyatı sevdiğini söylüyor demek oluyor ki sözlük de okuyor. Tavsiyem tezer özlü okusun. Beğenirse google dan bana ula$sın.
farklı olacağım diye girmediği trip kalmayan şarkıcı. kasıntıdan ölecek amk. vaveyla'ymış.. çığlık derse incileri dökülür hanımefendinin. farklı olacak ya, çığlık değil, vaveyla diyor. ayrıca söylediği şarkıların hiçbirinde zerre ruh yok, mekanik bir ses ve mekanik bir yoruma sahip. şarkıyı sadece söylüyor. bomboş, dümdüz, gelişine söylüyor. iyi o zaman, detone olmadan şarkı söyleyebilen herkes şarkıcı olsun amk.

samimiyetsiz kasıntı seni...

vaveyla ne lan!
Her klibinde farklı bir tipe bürünen, 180 üzeri boyuyla Türk erkeklerinin bile ortalamasının üzerinde olan, güzel sesli romantik şarkıların kadını. Ama bazı şarkıları batırmışlığı da vardır.
sonu'nun şarkıcı bendeniz gibi olmamasını dilediğim şarkıcı. anlayan anladı bence.
Kadın kere kadın.
güzel, yetenekli ve güzel sesli kadın.
bildiğimiz şarkıcı sıla işte. ilk şarkısı ...dan sonra süperdi. özledim.
bu gece 23:00 da ntv ye konuk olacak olan müzisyendir.
Son albümü vaveyla ile adını bir kez daha üst sıralarda gördüğümüz, kenan doğulu'nun(vokalistiydi) keşfettiği kadın sanatçı.
güncel Önemli Başlıklar