bugün

polis hayrına mı koruyor insanları? cebine harçlığını koyan halkı elbette koruyacak! hem eşşşşeeeekkk gibi sike sike korumak zorunda. zararsız eylemcilere orantısız güç kullanırsa bedelini öder fakat halkı her zaman korumakla yükümlü.
helal olsun yolunmuş koyun süper bir tespit. polis zaten para falan almıyor mesli değil bu iş gönüllü yapıyor.
imla hataları, anlamsız içerikler ile embesil beyinlerden çıkan başlık sıçmaları.
polis imdat değil imdat polis diye değişmiştir o kural.

sıkışınca ne polis diye bağırayım ayrıca. bana bir şey olmayacak bile olsa polis bir şey yapar zaten.
şu yaşıma kadar hiç bağırmadım, bundan sonra da bağırmam. hangi olayda bir işi başardılar ki, arka sokalar dizisinden başka yerde.
doğru cümle.

sıkışınca polis diye bağırıcam tabi, doğrusu bu. polisler bunun için var ve bunun için para alıyor.

polis sıkıştırınca ne diye bağıracağını bilememek zaten sorun. bu hale geldik.

bahçeli de diyor ki; ne yapsın adamlara yap diyolar onlar da yapıyor. kızmayın onlara.... ulan gavat senin üstün sana kızkardeşinin kafasına nişan alarak gaz bombası at dese atıcan yani...
beyoğluna iner iki kadeh atar , çıkan kavgada yine aynı polise işi düşücektir. bunlar böyledir.
telefonum çalındığında, "bi telefonun hesabınımı yapıyon gardaş git yenisini al, telefon için uğraştırma bizi" diyen emniyet görevlilerinin olduğu bir teşkilata güvenim yoktur hiçbir zaman. polis, hükümetin köpeğidir. net.
zamanında çok polise güvendik, arada bir işimizde düştü. bu olaylardan birisi evimize hırsız girmesi oldu, yeterli delil yok biz bir şey yapamayız şikayeti geri çekin dediler. gecenin yarısında arkadaşımız yaralandı, aradık, ulaşamadık. her nedense gece arandığında "olay vardır bulaşmayalım" mantığında olan ileri zekalılar var aralarında. yani uzun lafın kısası olayların hiç birisinde bu aylık 2000 liradan fazla para alan şakirtlerden bir verim alamadık.şimdi arkadaşım, polis polisliğini yapıyor mu da biz güvenip çağıralım?
beyninizi sikeyim hepinizin polisin girdiği operasyonları izlemeye bile cesaret edemezsiniz onlar olmasa yolda yürüyemezsin göt beyinliler. ben şehit çocuğuyum sizin gibi piçler babamı şehit etti allah sizin de babanızı alsın elinizden bu nefret niye polise
(#19914608)sende taksim'e gidip anarşistlerle bir olup slogan atarsan eşşşekk gibi yersin biberi sonra o eşşek gözlerine yazık olur.
gelmemesini de iyi bilirim. apartman kapısına dayanan tekmeleyen tinercilere hiç bir şey yapmayan polistir aynı zamanda. karakolda görev yapan hiç bir polis olaya karışmak istemiyor nedense. hırsızlık olur siklemez, yaralama olur siklemez. ama sigara denetimi, eğlence yerleri denetimi olunca kavga etmeye kadar gider iş. polisin görevi artık halkı korumak değil, devletin borçlarını tahsil etmek, hatta halka borç çıkarmak için gelenleri korumak olmuş malesef.
ne kadar çok hükümet fahişesi varmış.
polis sıkışınca kimin kapısında ağlıyor ?

madem o zaman polis de hastalandığı zaman doktora gitmesin, çoluğunu çocuğunu okula göndermesin...

bu mu yani, laf !

(bkz: siz adam öldürmeyi iyi bilirsiniz)

http://www.dailymotion.co...durmeyy_news#.UaoUEkAvlcE
polis beni korumak için para alır. Bugün o kadar çok biber gazı yedim, o kadar çok ıslandım ki bi ara sordum kendime
"kimi korumaya çalışıyordu?"