bugün

allah kitap cekmenin bile kar etmedigi boktan bir hayat surmek. sen git de yerine yenisi gelsin derler adama.
an itibariyle yaptigim seydir de ayni zamanda. dolapta bir iki antidepresan olucakti. bu kadar erken delirmemeliydim lan. hay amina koyim.
(bkz: bored to death)
yapacak bişey bile yoktur, nettesinizdir sabaha kadar, uyku girmiyordur gözlere, sigaralar ardı ardına yakılmaktadır.
dunyanin dibini gormektir. goruyorum valla bi bok yok. kuf pas hep.
sıcaktan sıkılmaktan sıkılmaktan sıkılmak

(bkz: müdür müdür müdür)
bir cok cuzumu olabilir uzun ve kisa vadede ama intihar asla cozum degildir.

zaten oleceksin. bu dunya sana kalmayacak. kazik kakmayacaksin. mal gibi gidip kendini oldurme. hayir insanoglunun hemen her hareketinin, cabasinin, yasam ugrasinin altinda olum korkusu yatar yahu. hayatini ustune insa ettigin bir korkunun kucagina oturmak nasil bir aptalliktir. intihar etmeyelim ettirmeyelim.

bu arada en kesin cozumu ve tedavisi bol bol loto oynamaktir. olur da cikarsa ortaligin amina koymak farz olur.
(bkz: yaran yanlış okumalar)*
hayatı dümdüz bir çizgi olanların içinde olması muhtemel durum. *
(bkz: Varlık içinde yokluk içinde varlık)*
(bkz: neden birkaç gün tatil yapmıyorsun jonathan)
inanılmaz ağır bir durumdur. Genelde hayat amacını yitirmiş, dünyaya küsmüş kişilere olur.
Allah yardım etsindir.
bugün ben.
(bkz: sıkıntıdan kendini sikti)
(bkz: aha limon)
sikimsonik ruh halidir.
Acınılası bır durum ve ruh halıdır . Sık sık yasadıgım ve yasamaktanda sıkıldıgım zamanlar cokcadır .
tam bir işsiz olduğunuzun göstergesidir.
3 kere sıkılınca olan durumdur. Ve gerçekten şuan öyleyim, sıkılmaktan sıkılmaktan sıkılıyorum, hayat çok sıkıcı.
sıkılırsın anlarım.. baya bi sıkılırsın, sıkılmaktan sıkılma ihtimalin olur..
sıkılmaktan baya bi sıkılırsın ki çok zordur.. işte o zaman sevgilim, sıkılmaktan sıkılmaktan sıkılırsın..
3-5 sıkıntı yarası, sanırsınız ki depresyonun kralı.. ama bilmezler ki o sıkıntı yarası antidepresan hatırası..
Ultra sıkılmaktır. Normal şekilde sıkılmaya başlarsın. Sonra o kadar çok sıkılırsın ki sıkılmak canını sıkmaya başlar. Bu durum uzun süre devam edince, güneş açmayınca, yalnızlık bitmeyince sıkılmanın en üst mertebesi olan sıkılmaktan sıkılmaktan sıkılmak mertebesine erişirsin. Ötesi muhtemelen intihardır. Ötesine varmaya kimse cesaret edememistir. Ötesi dikenli bir yoldur.
iki elimi götüme sokup çığlık atarak dans edesim geliyor.
anlamsız tamlamalar.
Yaklaşık 46 saattir yurttaki odamda yalnızım ve sıkılmıyorum. Geçici eylemdir.
sıkılmadığınızı gösterir.