bugün

(bkz: sevişme sıklığı)
motor değildir.sevgilisi vardır aşıktır...ya da evlidir.
(bkz: geçen gün yine sevişiyorum)
(bkz: anlat anlat heyecanlı oluyor)
(bkz: uu beybi güzel bi hareketlenme oldu bende)
sevişmek suçsa bu suça ortak olun.
EĞER GERÇEKTEN BÖYLE BAYAN YAZARLAR VARSA "iĞRENÇ" TiR.
- geçen yine seviştim işte
- yolda yürüyorum bi baktı oğlan ufff dedim seni de anamı doğurdu be gittik hemen evine tabi sonra öpüşme falan ama uzatmadı fazla piç sonra yiyiştik bayaa çok zor boşaldı bide
- sonra eski erkek arkadaşımı gördüm hala çok ateşlisin dedi e gelde dayan bu lafa gittik ona da baktım evde oğlanlar
- bu arada erkek yazarsınız demi?
- geçen bi erkek yazar vardı işte...

:Ssşljdcbhdb
sık sık seviştiğini alenen söyleyen, hayali kuralar falan çekip fuck buddy seçen idiotlar varken durumu eşitlemeye çalışan bayan yazarlardır ancak ben henüz rastlamadım. en azından girdileri hayali değil gerçektir, pc karşısında zaman öldüren bayanın erkeğe göre binbeşyüz kat daha gideri vardır, yapmıştır, yapsındır.
terlemeden sevişiyordur.
arsızlık diz boyudur.kendini okurlara kanıtlamak istiyordur.
(bkz: hg harun abi)
normal insan olan, dişiliğini yaşayan, konuşurken de haliyle bundan bahsetme durumunda kalan, güzel insandır.
Avrupalasma yolunda geleneklerden yavaş yavaş arınan yazardir, e birde internet aleminin rahatlığını kullanmaktan yanadir; iyidir ya da kötüdür yorumlarına gerek olmayandir; hele de mutemadiyen bel altı muhabbet çeviren er kisiler tarafından.
sevişek desen naz yaparlar. * *
sık sık sevişiyordur belki de. kullanıcı isimlerini seçme amacımızı sonuna kadar sömürmektedir. kendisi adına sevindim doğrusu. *