bugün

Bunu bir sütyen alıp pratiklerle öğrenebilecek kadar işsizse eğer, hiç de ''kesinlikle tecrübeli'' diyemeyeceğimiz erkektir.
tek el ile çıtçıtlı badinin kopçasını açan erkek kadar yetenekli değildir.
bu erkek büyük ihtimalle pazarda ikizlere takke diye, 100 beden sütyen satmış adamdır. bu adamdan uzak durun. bu adam ilk fırsatta sizi aldatacaktır.
görsel
Evde saatlerce kopÇa aÇmaya Çalışıp sonunda başarıya ulaşan erkektir.
tecrübelidir, ciddi düşünen kadınlar bu adamdan uzak durmalıdır.
yoktur. bi gidin hele biz açamıyoruz çift elle cırp diye.
bu el yeteneğine sahip olamayanların kapakları açarak meyveyi topladıkları durumlardır.
kısa bir sürede açıyorsa yememiş içmemiş sevişmiş erkektir.
Elizabethliği atlatmış olan erkek türüdür.
Öne geçmeyen erkektir. Amk adam erken boşalsa penisi küçük olsa hiç bi kız, olsun kopçayi erken açtı demez.
reklam gibi olmayacaksa üstünde mont varken yapmış olduğumu belirtmem gereken eylemdir.
agziyla prezervatif takamayan kizla olumune kapisir..

ne diyorum lan ben?
BEN DEĞiLiM O.

HEP GIPTA iLE BAKMIŞIMDIR KENDiSiNE, HAKiKATEN YAPABiLENE BÜYÜK SAYGIM VAR, tabi ev de validesinin sütyeni ile alıştırma yapmaktan ileri gidemeyenlerin tecrübelerini yemiyorum orası ayrı ama söyleyeyim, gerçekten yapabilene helal olsun.
ben o aksiyon arasında öyle zaman oluyor ki sütyeni iki elle çıkarmayı bile unutuyorum.
zaten aklıma çıkarmak geldiğinde işim çoktan bitmiş oluyor allah kahretsin ki. *
lanet olası erken boşalma sorunumu çözmeden o kopçaya dokunmam bence saçmalık.
tekrar selam olsun sana tek eliyle sütyen kopçasını açan erkek.
iki elim yakandadır. bu dünyada o kopçayı tek elimle açamasam da, gördüğüm yerde tek elimle seni boğacağıma emin olabilirsin.
profosyonel istanbul çocuğudur.
şarkıcı özgündür bu kişi. En azından iddiası bu yönde. insanın övündüğü şeyler saçma olmayagörsün efendiler.
Isın orospusu olmus erkektır. *
çok zorda değildir biraz tecrübe gerektirir. ilk zamanları hatırlıyorum da iki elle açamıyordum kıza rezil oluyorduk.
bu konunun profu olmuştur. evet.
budur;

http://galeri.uludagsozluk.com/r/441834/+
işinin ustasıdır.
yapılan uzun alıştırmalar sonucunda bir gün bir yerde işe yaradığını görünce mutlu olup, egosunu şişiren erkektir.*
Aca aca otomatige baglamis uzmanlasmis erkektir. Uzmanlik alanlari sutyen kopcasi ile sinirli degildir.
sağ eli boştur.
birazdan gerçekleşecek hadisenin en kritik evresidir. o zalımın kopçasını tek harekette açtın açtın. açamadın sıçtın.