sütyeni askisini aşağıya doğru siyirmayi akıl edemeyen erkektir.
sen sevişmeyi sanat haline getirmeye çalışsan da libidosu yükselmiş kadın bunu zerre kadar umursamaz. hatta farketmez bile.

sutyen için 2 parmak kullansan dahi 2 dk sonra "ohh aşkım daha sert sik" diyecek ve sanatının içine edecek.
erkeklerin bunu başarı sayması beni gerçekten çok eğlendiriyor.
Tecrübe abidesi.
idman yapmıştır. aferin ona.
Eğer joey tribbiani iseniz sadece keskin bir bakış bile yeterlidir.

http://24.media.tumblr.co...0m3i8qc11qfggsro1_250.gif
(bkz: joey tribbiani) from friends.
birazdan gerçekleşecek hadisenin en kritik evresidir. o zalımın kopçasını tek harekette açtın açtın. açamadın sıçtın.
sağ eli boştur.
Aca aca otomatige baglamis uzmanlasmis erkektir. Uzmanlik alanlari sutyen kopcasi ile sinirli degildir.
yapılan uzun alıştırmalar sonucunda bir gün bir yerde işe yaradığını görünce mutlu olup, egosunu şişiren erkektir.*
işinin ustasıdır.
budur;

http://galeri.uludagsozluk.com/r/441834/+
bu konunun profu olmuştur. evet.
çok zorda değildir biraz tecrübe gerektirir. ilk zamanları hatırlıyorum da iki elle açamıyordum kıza rezil oluyorduk.
Isın orospusu olmus erkektır. *
şarkıcı özgündür bu kişi. En azından iddiası bu yönde. insanın övündüğü şeyler saçma olmayagörsün efendiler.
profosyonel istanbul çocuğudur.
BEN DEĞiLiM O.

HEP GIPTA iLE BAKMIŞIMDIR KENDiSiNE, HAKiKATEN YAPABiLENE BÜYÜK SAYGIM VAR, tabi ev de validesinin sütyeni ile alıştırma yapmaktan ileri gidemeyenlerin tecrübelerini yemiyorum orası ayrı ama söyleyeyim, gerçekten yapabilene helal olsun.
ben o aksiyon arasında öyle zaman oluyor ki sütyeni iki elle çıkarmayı bile unutuyorum.
zaten aklıma çıkarmak geldiğinde işim çoktan bitmiş oluyor allah kahretsin ki. *
lanet olası erken boşalma sorunumu çözmeden o kopçaya dokunmam bence saçmalık.
tekrar selam olsun sana tek eliyle sütyen kopçasını açan erkek.
iki elim yakandadır. bu dünyada o kopçayı tek elimle açamasam da, gördüğüm yerde tek elimle seni boğacağıma emin olabilirsin.
agziyla prezervatif takamayan kizla olumune kapisir..

ne diyorum lan ben?
reklam gibi olmayacaksa üstünde mont varken yapmış olduğumu belirtmem gereken eylemdir.
Öne geçmeyen erkektir. Amk adam erken boşalsa penisi küçük olsa hiç bi kız, olsun kopçayi erken açtı demez.
Elizabethliği atlatmış olan erkek türüdür.
kısa bir sürede açıyorsa yememiş içmemiş sevişmiş erkektir.
bu el yeteneğine sahip olamayanların kapakları açarak meyveyi topladıkları durumlardır.
yoktur. bi gidin hele biz açamıyoruz çift elle cırp diye.