bugün

yıllardır erkeklerin iliğini kurutan süresiz nafakanın değişeceği gündeme bomba gibi düştü. nafakanın her ne kadar mağdur pozisyondaki kadını koruyacağı düşünülse de bu hak çoğu zaman kadın tarafından istsmar edilerek bu hakkın kötüye kullanılmasına sebebiyet veriyor.
bu nasıl oluyor misal acun ılıcalıdan boşanan şeyma subaşının aylık 125 bin tl acunu yonttuğunu hepimiz biliyoruz. acundan boşanan şeyma subaşınuun tunusta evli bir adamla gezerken kameralara yakalanmış. soruyorum size acunun parasıyla tunusta tanımadığı adamla birlikte olan şeyma subaşı bir daha evlenir mi? salak değilse evlenmez. kim evlenediğinde nafakanın kesileceğini bile bile bir daha evlenirki. şeymada bunu fırsat bularak evlenmiyecektir. en fazla dost hayatı yaşayıp envai türde adamla birlikte olur. şimdi bu hakmı bu adalet mi size soruyorum feminaziler bu adaletse adaletiniz batsın çünkü bu düzen eninde sonunda değişecek.

kaynak: https://www.haberler.com/...-suresiz-11589623-haberi/
zaten çok saçma ve adaletsiz bir uygulamaydı. nafaka ancak hayatının en 10 yıl gibi uzun bir bölümünü evliliğine adamış insanlar için düşünülebilir. yoksa bir iki yıl evli kaldığım birine ben neden ömür boyu para ödeyeyim yaa?
yahu zaten her firma kadin eleman ariyor mk hala kadin istihdami artsin bla bla bla. kadin eleman aramayan tek yer sanayi. tornacilik yapabilecekseniz gidin yapin madem. bitin artik mk.