bugün

Türk erkeği yada müslüman erkeğin diyelim bi şey başarmamasından ileri gelebilcek durum.
Özgüveni dibe vurmuş kişi başlığa, buna sebep olan bir insan dişisi olmalı .
Daha "düzgün üslup nedir?" "Eleştiri nedir?" bilmeyen ve hakaret etmeyi eleştiri yapmak sanan erkeklerin haddine olmayandır. Başka bir insanı eleştirecek bilgi birikimine ve donanıma sahip olmayan, konuşma adabı bilmeyen kişiler lütfen kendi hayatına baksın. Başkalarına laf etmek, onların haddine değil. Aslında kimsenin haddine değil de, belli bir donanıma sahip kişileri tenzih ediyorum. Bence bir insan başkalarına laf etmek yerine kendisine bakmalı. Bu yüzden ben kişileri hedef almıyorum ve yargılamıyorum. Birini hedef alıp yargılayanları ise anlamıyorum. Herkes kendine baksa ve başkalarına laf yetiştirmek yerine kendiyle ilgilense, dünya çok daha güzel bir gezegen olacak. Ben başkalarını yargılamıyorum ve sadece kendimi eleştiriyorum. Özeleştiri yapıyorum. Bazen analiz yapmak için değerlendirme yaptığım oluyor; Ama o zaman da kırıcı olmamaya dikkat ediyorum. Çoğu zaman kendi hayatımla ilgileniyorum; Ama Başkalarını kırmamak benim için önemlidir. Herkes bu konulara dikkat etmeli.
Minik sırrını üste vermiş, kızlıktan kadınlığa 15 yaşında gidenler.

Sen bizi sikmek uğruna öv, methiyeler düz. sadece, suratıma boşalmak için bir prenses gibi hissettir, çıkarcı, para köpeği ve şekilci bir moron olsak dahi bunu bize söyleme ve biz de sana bu amı verelim ve ağzıma boşalabilirsin. Yoksa anca cükünü avuçlarsın.

Karar senin, hangisi daha onurlu? Tarafını seç.. beni ilgilendirmiyor pek minik bir tespitti sadece. Ve alin size üslub, siz nesiniz ki size seviyeli bir üslub takınsınlar ahah? Bu kadar önemli hissetmeyin kendinizi. Ya da sizin ne üslûbunuz var, seviyeniz ustekinden öte mi? Lütfen, önce bir aynaya dönün, sonra yine yazarsınız.
Hiçbir halta yaramaz aksine zararı vardır. Gerçekler acıtıyor karıları.
evet, cevap olmayınca psikolojik desteğe gelir konu.

evrim ne diyor neyi savunuyorsa ben de onu söylüyorum.
modernite saçmalıkları altında ezilmiş beta, tatlı su erkekleri sizi tatmin edemeyecek.

ancak bunu fark ettiğinde götünüzdeki kıllar çoktan kadayıf olmuş olacak.
yazık.

bilim asla yanılmaz.