bugün

ilk üniversitem de az kalsın aşık olacağım kızdır kendileri.

üniversiteye başladım böyle güzel dalgalı saçlı bir çıtır sınıfa gelip gidiyor. dedim ağalar bu kimlerden var mı bunun sevgilisi.bilen çıkmadı tayfadan.

günler günler sonra bu bir organizasyon işi filan var gelmek ister misiniz dedi.
yaz dedim yaz beni de yaz.

akşam gittim facebooktan ekledim. orda biraz konuştuk ama ben selam yazmadan yarın ne yapacağını anlattı kapattık tabi.

neyse organizsyonun olduğu yere gittik içip sıçıyoruz çektim bunu masaya muhabbet edelim diye. akşam dokuz da konuşmaya başladı gece 12 oldu hala kendisinden bahsediyor. bende tık yok.

bende içmişim kafamda çakır bunun kulağına eğilip şöyle dedim:
-senden hoşlanmıştım ama gördüm ki sen ya dünü anlatıyorsun ya geleceği biz seninle bugün de buluşamayız.*
Neyin kafasını yaşadığını merak ettiğim kız. Bir de sadece iyi özelliklerini söyler. Kendini pazarlayacakmış gibi.
Bu işin temellerine inmek lazım. Birinci tespit aşırı şımartılma, dünyayı kendi etrafında dönüyor sanan bu tipler dünya hareketine devam etsin insancıklara bişey olmasın diye kendilerinden bahseder. ikinci tespit kapasitesizlik , konuşacak birşey bulamayan çünkü herhangi bişey hakkında bahsedecek kadar bilgisi olmayan bu tipler sürekli en iyi bildiği konudan yani kendinden bahseder. Üçüncü tespit gevezelik ki bu ilk iki tespitin çiftleşmesiyle ortaya çıkar.
kendisine, (bkz: alın bunu al al al al) denilecek kızdır.
sorunludur.
sen bir şey diyecek olursun tam '' ha bu arada '' veya '' ya ben aslında var ya '' tarzı sözlerle araya girer

ve susmaz. hemen babam arıyor bizim ev yanmış falan deyip kaçın, uzaklaşın oradan.
iticidir. başlarsınız konusmaya, bu kendinden bahseder sürekli, iyidir hoştur tanıyorum falan dersiniz ilk başlarda, sonra farkedersiniz ki kendinden başka bir şey konuşamıyor bu kız. işte o an tekmeyi basarsınız.
ilk başlardaki farklı tadların kabak tadına evrildiği kızdır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar