bugün

entry'ler (177)

sözlük yazarlarının siyasi görüşleri

Turancı.

bu saatte yapılacak en güzel şey

Sabah namazı kılmaktır. Zira biraz daha oyalanılırsa ortalık aydınlanacaktır. Ayak sürme doooğru seccadeye.
Not: Allah kabul etsin

hüseyin nihal atsız a müslüman diyen ülkücü

Nihal atsiza dinsiz diyen gerizekalidan fersah fersah ustundur.

sürekli öksüren kapşonlu bakımsız kız

hepmi bana denk gelir, sevmediğin ot burnunun dibinde bitir hesabı, yoksa benim mi dikkatimi çekiyorlar nerde olurarsa bilmiyorum. otobüse binince alışverişte okuldayken bi şekilde aynı mekanı zaruretle paylaştığım amma katiyyen hazetmediğim tiptir. bakımsız olması sorun değil ama bu tipler allahın emriymiş gibi bakımsız olurlar. zaten kapşonlu polar dediğin paços adam işi bi de öksürürler. iyileşmeden çıkmasınlar kalplerini kırdırmasınlar.

kıyıcık

artvine bağlı olduğuda rizeye bağlı olduğuda külliyen yalandır, zira kıyıcık of'a bağlıdır.

çufaruksa

trabzon of'a bağlı uğurlu köyünün eski adı. denizden 10-15 km. içerde kurulu, belediye özelliğini 30 mart itibariyle kaybedecek, hocası ( mehmet rüştü aşıkkutlu) meşhur yerleşim yeridir. insanı hoşgörülüdür. gerçi karadenizin heryerinde insanlar hoşgörülüdür.

kefenimizi giydik başbakanımızın yanındayız

bi yanlis olmasin kefenin cebi yoktur. hirsiz dedigin cuvalla hadi hic olmadi ayakkabi kutusuyla gezer. dedigim sahtekarlarin hirsizlarin yeni slogani

iskender pala

bugünki köşe yazısında fettulahcı ve akapelilere birbirlerinden başka herkesin düşman olduğunu söylemiş maalesef adının önünde hoca olan zattır. küçülün küçülün bakalım belki tayyip ağabeyiniz affeder.

evlat olsa sevilmez

murat bardakçı.

murat bardakçı

o kadar itici ki o şımarık suratını görmemek için televizyonu kapattım. bu bisey degil ilber hocadan mahrum kaldık.

zaman makinasını bulunca ilk gidilecek zaman

m.ö. 209 yılına gidip başbuğ mete`yi bulup , Türk ordusunda başçavuş diye bir rütbe olmaması gerektiği konusunda uyarırım. Ha mete beni dinlermi veya dinledikten sonra kellemi kesermi onu bilemem.

okunması gereken kitaplar

kuran ı 13. sıraya yerleştirdiği için üzülerek sözlüğü yakmak zorundayım. bende istemezdim ama yapabileceğim bişey yok. yaaan.

nihal atsızın babasının vatan haini olması

oğlu falan değildir manevi oğlu da değildir. rıza nur haindir lavukdur ve delidir ama maalesef bi dönemin çok önemli bi tarihçisidir. kafayı yemesi saçmalaması daha sonraki dönemlere denk gelir. atsızla sadece mektuplaşmışlar tanıştıktan sonra da atsız bir daha görüşmek istememiştir.

türk ırkının yok edilmesi

Türk ırkının organize ve başka bir şekilde yok edilmesi kesinlikle mümkün değildir. Belki Türk milleti millet olma özelliğini kaybeder hatta belki yok olur ama Türk ırkı ölümsüzdür. Türk kefen biçenin ölümü korkunç olacağından bu eyleme girişecek arkadaşların akıllarını başlarına devşirmelerini tavsiye ederim.

20 yaşında memur olmak ve nişanlanmak

ikisi de olumlu gelişmelerdir , terfi etmesini ve nişanı uzatmasını tavsiye ederim o zaman bi tadı olur. yoksa bombok bi hayat onu bekliyor haberi olsun.

akp tüzüğü ile pkk taleplerinin aynı olması

kurucusu aynı olduğu için şaşılmaması gereken durumdur.

türk halkının kazanda ısıtılan kurbağa olması

doğru tespittir 90 dan beri refleksleri yavaşlamaktadır. ölümüne de pek bişey kalmamıştır haliyle.

kamu kurumlarında zaten başörtülüler çalışıyordu

657 lilere açılmış oldu bu hak.

andımız ın kaldırılması

anlamını bilmeme vurgulanmış çeşitli yerlerde. niye anlamını bilmiyor çocuklar, Türkçe edilmiyor mu bu ant yoksa çocuklar gerizekalı mı. yoksa siz Türk kelimesinden rahatsız olduğunuz için için için kudurduğunuz için mi sevindiniz.

kızlarda katlanılamayan davranışlar

tırnak yemeleri. gerçi bu herhangi bir insan için katlanılacak bişey değil.