bugün

kadınlar üzerinden prim yapmaya çalışan bir bakıma vücutlarını kullanarak ürünlerini sattırabileceğini düşünen firmanın gerçekleştireceği eylem. hayır bir de şu takılıyor kafama ; şimdi hani bu sözlükte bazı hatunlar dır dır ötüyor ya "yok kadınları şöyle ezdiniz yok seks objesi olarak görüyorsunuz,yok kadınlar rahat bırakılmıyor vs vs" hani bir takım böyle carlayan hatunlar var ya.

ee kardeşim bunun böyle olmasını isteyen bir düzen de yaşıyoruz ve bu düzenin oluşmasında sizin de parmağınız var. nasıl mı ? yarın bir gün çoğu sözlük yazarı yönetmen olacak,reklam danışmanı olacak,reklam firması sahibi olacak,firmaların ilgili departmanlarında çalışacak. firmanın ürününü satması için yine kadın oynayacak reklamda. 2 bacak gösterecek, 2 dudak gösterecek sonra vay efendim traş bıcağı reklamı. ne alakası var ya ?

bunun böyle olmasında kadınların da payı yok mu ? kendilerini kullandırtmasınlar kardeşim sonra gelip dır dır ötmesinler sözlükte. bugün gelirken casper'in reklamını gördüm kocaman afiş hatun laptop kullanıyor. al işte. ne alakası var hatunun laptopla ? mor ve ötesinin klibine bakıyorsun taş gibi hatunlar kalça sallıyor. ne alakası var ? yaptırtmayın, izin vermeyin o kadar biliyorsanız.
ped reklamında da erkekleri oynatacaklarmış zaten. reklam var reklam var yani. genelleme değil özelleme yapmak lazım. kadın oynamayacak da kim oynayacak o reklamda pardon ?
silkepil reklamlarında hatun kişileri ve bacaklarını görmek mümkündür.
ben diyorum ankara sen diyorsun götüm kara. ped reklamından mı bahsedilmiştir ?
kadınların tüm sexy liklerini ortaya koyarak oynadığı dondurma ve çukulata reklamlarıdır.
penti çorap reklamı.
(bkz: magnum)
(bkz: veet soğuk ağda bantları)
(bkz: traş olan erkeklere arkadan sarılan hatunlar)

örnekler çoğaltılabilir.